«Як не стати ворогом своїй дитині» — Андрій Максимов

22.03.2018

Назва: Як не стати ворогом своїй дитині
Автор: Андрій Максимов
Рік до: 2016
Жанр: Дитяча психологія, Будинок і Сім’я

Про книгу «Як не стати ворогом своїй дитині» Андрія Максимова

Автором книги «Як не стати ворогом своїй дитині» є письменник, телеведучий і батько трьох дітей Андрій Максимов. Всі його образи не перелічити, однак ясно одне: він — батько.

У своєму творі Андрій Максимов висловлює думку про дітей, яких він вважає справжніми особистостями. «Як не стати ворогом своїй дитині» присвячується тому, як батькам правильно будувати спілкування з ними. Письменник стверджує, що не потрібно займатися вихованням дітей. Це, на його думку, аж ніяк не є завданням дорослих. Їх основна місія — допомога в подоланні труднощів, в пошуку власного шляху, набуття дитиною щастя.

За словами видавця, дане літературний твір є в своєму роді унікальним. Андрій Максимов хоч і не вчився в педагогічному вузі і профільної освіти не має, проте, вважається фахівцем в області психології спілкування. А книга розкриває педагогічні аспекти виховання дітей. При цьому сам автор своє творіння абсолютно не вважає підручником психологічного і педагогічного спрямування. А жанр свого твору називає «висловлюванням».

Безперечно, певні тези Максимова деяким можуть здатися досить неоднозначними. Наприклад, на його думку, в разі виникнення проблем між батьками і дітьми — вина завжди лежить на батьках. Письменник таким чином вибирає позицію постійного захисту дитини.

У книзі «Як не стати ворогом своїй дитині» читач знайде безліч міркувань, пов’язаних з сучасною освітньою системою. Максимов стверджує, що завдання школи — навчити отримувати знання і допомогти визначитися з вибором професії, чого, на жаль, сучасна школа не робить. У книзі містяться корисні поради, про те, як виправити недоліки в шкільній освіті.

Окрема глава видання присвячена роздумам, що належать до спілкування дітей і дорослих в колишні часи і в наші дні. Вони приваблюють своєю оригінальністю, філософським наповненням, важливістю для будь-якої епохи.

Також в книзі приведена маса практичних порад, які допоможуть батькам стати другом своєї дитини і не вступати з ним в серйозні конфлікти. Кожна глава доповнюється філософськими притчами, які можуть зацікавити як дорослих, так і юних читачів. Зверніть увагу на те, що читати цей твір можна разом з дітьми.

«Як не стати ворогом своїй дитині» — це, свого роду, корисне посібник для тих, кому не байдужа доля майбутніх поколінь.

На нашому сайті Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Як не стати ворогом своїй дитині» Андрій Максимов в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

Скачати книгу Андрія Максимова «Як не стати ворогом своїй дитині»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *