«Відьмак (збірка)» — Анджей Сапковський

18.06.2017

Назва: Відьмак (збірник)
Автор: Анджей Сапковський
Рік: 1993-1997, 1999
Жанр: Зарубіжна фентезі, Бойова фентезі

Про книгу Анджей Сапковський «Відьмак (збірка)»

Деяким творам судилося жити вічно. Вони завжди будуть цікавими, захоплюючими і актуальними, незалежно від того, скільки часу пройшло з моменту їх створення. Зрозуміло, цим можуть похвалитися лише справжні шедеври, створені справжніми майстрами своєї справи.
Про одному з них далі і піде мова. Анджей Сапковський один з тих, хто стояв якщо не біля витоків, то у періоду розквіту жанру фентезі точно. Кожне з восьми його творів є справжнім шедевром письменницького мистецтва і найяскравішим прикладом неймовірного таланту автора. Зараз, кожен відданий шанувальник Сапковського зможе отримати всі його твори під однією обкладинкою: одна з кращих фентезі-саг за всю історію існування жанру, сага про Геральте в одній книзі — «Відьмак (збірка)».

Не буде перебільшенням сказати, що «Відьмак» збірник неймовірно масштабний. Поєднуючи в собі класичну міфологію і легендарні традиції кращих творів фентезі, він виявився несподівано оригінальний, эпичен і захоплюючий. Кожне з творів збірки обов’язково буде містити в собі весь набір улюблених героїв і вже знайомих декорацій: це і відьмак Геральд, і його друг менестрель Лютик, і чарівні мої, і прекрасні чарівниці, і юна дочка Цири, а також жорстокі, але прекрасні світи і їх мешканці: гноми і ельфи, вампіри і перевертні, монстри і дракони. Перед читачем вимальовується повністю фентезійний світ, всі події в якому, описані надзвичайно серйозно, життєво і реалістично. Хоча, варто відзначити, що перші твори, все ж таки представлені своєрідними казками.

«Відьмак» воістину фантастичний збірник. Таланту і невичерпної фантазії Сапковського залишається тільки позаздрити. Кожен з його героїв буквально оживає в процесі читання, всі вони цікаві, продумані, мають свої неповторні характери, які моментально знаходять відгуки в серцях читачів. Більш того, історії про славне Геральді придбали таку популярність, що їх сюжети стали основою для комп’ютерних ігор.

Всі книги збірника – це неймовірно яскраві, розумні, цікаві твори, які, крім усього іншого заряджені ударними дозами відмінного гумору, позитиву і невимовними відчуттями особливої атмосфери створеного Сапковським світу. Всім відданим шанувальником автора, а також кожному любителю якісної фентезі до прочитання рекомендується обов’язково.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете завантажити безкоштовно без реєстрації книгу Анджей Сапковський «Відьмак (збірка)» в форматах fb2, epub, mobi, pdf, rtf, txt для iPad, iPhone, Android і Kindle.

Скачати книгу Анджей Сапковський «Відьмак (збірка)»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *