«Важливі роки. Чому не варто відкладати життя на потім» — Мег Джей

02.03.2018

Назва: Важливі роки. Чому не варто відкладати життя на потім
Автор: Мег Джей
Рік: 2012
Жанр: Особисті фінанси, Зарубіжна ділова література, Особистісний ріст, Зарубіжна психологія

Про книгу «Важливі роки. Чому не варто відкладати життя на потім» Мег Джей

Кожен з нас хоч раз у житті стикався з ситуацією, коли не знаєш, що робити далі, як жити, до чого прагнути. А у молодих людей, які тільки починають доросле життя, такі питання виникають куди частіше і можуть привести до дуже сумних наслідків.

Цільова аудиторія книги «Важливі роки. Чому не варто відкладати життя на потім» Меган Джея — молоді люди, які ще навчаються або закінчили навчання, і яким потрібно правильний напрямок в життя. Звичайно, добре, коли батьки допомагають своїм чадам знайти сенс у житті, поставити правильні цілі і грамотно до них прагнути. Але, як часто буває, та й молодь сьогодні надмірно амбіційна і самовпевнена, приходить розчарування і нерозуміння того, що взагалі відбувається навколо.

Сучасне молоде покоління вважає, що вони — майбутнє нашої Землі, світле, розумне, сильне, навіть могутнє. З одного боку це так і є, але з іншого боку це саме покоління абсолютно не знає, як можна зробити світ кращим. Часом, навіть не знають, як знайти роботу, яка буде приносити радість.

Книга «Важливі роки. Чому не варто відкладати життя на потім» Меган Джея допомагає ставити перед собою правильні цілі і прагнути до них. Важливо не тільки думати, що ти найкращий і світ стоїть біля твоїх ніг, а зробити так, щоб світ і правда відчинив перед тобою всі двері.

«Важливі роки. Чому не варто відкладати життя на потім» — це книга про життя, яка буде приносити тільки радість, задоволення. Для того, щоб не було розчарувань, потрібно бути реалістом і так само ставитися і до себе, адже не можна стрибнути вище своєї голови.

Мег Джей відмінний психолог, який насправді любить свою роботу і допомагає людям. Він розуміє всі тонкощі психології молодої людини, якій дуже потрібна допомога в пізнанні світу. Сьогодні багато подібної літератури, але вся спрямована виключно на мотивацію діяти, але суть проблеми не розкривається. Література дуже позитивна, але для того, щоб вирішити проблему, потрібно зрозуміти, що вона є і зрозуміти, що її дійсно потрібно вирішити. Інакше неможливо нічого добитися.

Мег Джей допомагає усвідомити, що в житті бувають труднощі і важкі періоди, що неможливо все розуміти і знати, але якщо трапляються погані ситуації — не можна впадати у відчай. Потрібно шукати проблему в собі, змінювати себе, самовдосконалюватися і сміливо йти до поставлених цілей.

«Важливі роки. Чому не варто відкладати життя на потім» рекомендуємо всім, особливо тим, хто зайшов в глухий кут і не бачить просвіту. Книга читається дуже легко, адже в ній немає складних речей. Все геніальне — просто, але ми перестали це помічати. Без складнощів наше життя вже здається нудною, але часом ми ускладнюємо все настільки, що самі не можемо вибратися з цієї павутини.

На нашому сайті Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Важливі роки. Чому не варто відкладати життя на потім» Мег Джей в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

Скачати книгу Мег Джей «Важливі роки. Чому не варто відкладати життя на потім»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *