«Спілкуватися з дитиною. Як?» — Юлія Гіппенрейтер

27.02.2018

Назва: Спілкуватися з дитиною. Як?
Автор: Юлія Гіппенрейтер
Рік: 2008
Жанр: Виховання дітей, Дитяча психологія

Про книгу Юлії Гіппенрейтер «Спілкуватися з дитиною. Як?»

Діти народжуються дуже милими і смішними, але ставши дорослими перетворюються в справжніх монстриків. І добре, якщо це проходить з часом і не доставляє особливого клопоту ні батькам, ні оточуючим. А якщо ситуація виходить з-під контролю?

Юлія Гіппенрейтер написала чудову книгу «Спілкуватися з дитиною. Як? ». Сама назва вже говорить за себе. Як можна і потрібно спілкуватися з некерованою дитиною, щоб вона слухалась?

Часом буває так, що самі батьки починають битися головою об стіну, тому що просто не знають, що робити зі своїм улюбленим чадом. А все чому? Та тому що ми неправильно говоримо з дітьми.

Книгу треба читати і батькам вже досить дорослих дітей, і тим, у кого дитина ще тільки-тільки починає вчитися пізнавати цей світ.

Діти насправді часом навіть розумніші дорослих, адже вони на світ дивляться дуже просто, нічого не ускладнюючи і діють вони точно так само. До того ж, діти швидко вивчають ситуацію, людей, і знають, з ким і як себе потрібно вести, щоб отримати бажане.

Кожен з нас, можливо, колись помічав, що до одних людей дитина йде легко, а при інших починає плакати. Діти — відмінні психологи, вони відразу розуміють, що собою являє та чи інша людина.

Батьки повинні розуміти це і вести себе правильно, щоб в майбутньому направляти свого малюка в потрібне русло, щоб він прислухався до думки дорослих і поважав його. Але часто ми надто любимо своїх дітей. Навіть не так, ми занадто це показуємо, дозволяючи чадам сідати нам на голову і робити все, що їх душа забажає. І тоді стає зле всім …

От саме книга Юлії Гіппенрейтер і допомагає уникнути таких ситуацій, коли вже здається, що ви — поганий батько, що не можете виховати дитину, зробити так, щоб він просто нормально поводився.

Тут важливе спілкування. За моїми спостереженнями, діти поважають тих, хто ставиться до них, як до рівних. Тобто з малюками не треба сюсюкати, спускати з рук їх погану поведінку. У дорослому світі все саме так. Ми зробили щось погано і повинні за це відповісти. При цьому не можна поводитися так, що ви головний, тому що дорослий, а дитина — слабкий і має підпорядковуватися. Тут потрібен особливий підхід, що і описує Юлія Гіппенрейтер.

«Спілкуватися з дитиною. Як? »- це посібник, який допоможе навчитися правильно спілкуватися з дітьми. Не просто заборонити робити що-небудь, а пояснити, чому цього робити не можна, до чого це призведе.

Юлія Гіппенрейтер дуже легко розповідає про речі, які дуже прості на перший погляд, але які часто не беруть до батьки. Важливо ж не просто нагодувати, взути, одягнути і навчити малюка, але і зробити його гарною людиною, навчити любити прекрасне, поважати старших. Це все банально на перший погляд і здається, що це легко зробити. Але це тільки здається таким простим.

Книга Юлії Гіппенрейтер — прекрасна робота, яка допомогла багатьом батькам у всьому світі. Якщо у вас є проблеми з дитиною або ви просто хочете їх уникнути, обов’язково прочитайте цю книгу. Вона унікальна, вона — як хороший психолог, який допоможе розібратися в проблемі і легко її вирішити.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно або читати онлайн книгу «Спілкуватися з дитиною. Як? »Юлія Гіппенрейтер в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

Скачати книгу  «Спілкуватися з дитиною. Як?» — Юлії Гіппенрейтер

 

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *