«Сказати життю» Так! «: Психолог в концтаборі» — Віктор Франкл

05.03.2018

Назва: Сказати життю «Так!»: Психолог в концтаборі
Автор: Віктор Франкл
Рік: 2011
Жанр: Загальна психологія, Особистісний ріст, Зарубіжна психологія

Про книгу «Сказати життю» Так! «: Психолог в концтаборі» Віктора Франкла

Кожен громадянин своєї країни зобов’язаний знати її історію. Тут можна говорити і про високі патріотичних цінностях і про банальну освіченості. Але найголовнішим був і залишається безцінний досвід минулих поколінь, який, в першу чергу, стосується пережитих військових дій. Велика Вітчизняна Війна залишила величезний відбиток на ціле покоління людей безлічі країн і той страшний і життєво важливий досвід, який вона дала, не повинен забувати ніхто. Ті, без перебільшення, великі герої, які пережили роки війни і ті, хто канув в лету, є найяскравішим прикладом для наступних поколінь, щоб люди ні в якому разі не допустили сумного повторення минулого, ні в боротьбі за міфічні ідеали, ні в агонії найстрашніших людських вад.

Крім усього іншого, війна 1941-1945 років знаменита ще й створенням і бурхливим розвитком, так званих концентраційних таборів. Про це явище, також сказано чимало, але врятли розповіді про це зможуть передати весь істинний жах того, що відбувається. Віктор Франкл — філософ і психолог, один з найбільших духовних вчителів людства XX століття створив книгу, яка здатна перевернути уявлення пересічного людини про нацистські табори смерті. Вона отримала досить життєстверджуюче назва — «Сказати життю» Так! «: Психолог в концтаборі».

Особисто побувавши в полоні у нацистів і виживши в концтаборі, Франкл зміг використовувати такий сумний досвід, як спосіб пізнання суті людського життя. Парадоксально, але книга «Сказати життя» Так! «Насправді не оповідає безпосередньо про жахи таборів смерті, вона оповідає про силу духу, про те, як важливо, ні за яких, навіть самих страшних обставин, не втрачати віру в себе, про важливості справжньої мети. Будучи професійним психологом, Франкл у своїй роботі максимально абстрагувався від оціночних суджень і особистого досвіду ув’язненого. Він описав все, що відбувається саме з точки зору професіонала, аналізуючи поведінку і почуття людини потрапив в подібні умови, і вивів своєрідний рецепт виживання всупереч усьому.

Книга, дійсно, неймовірно глибока, яка зачіпає найпотаємніші струни людських душ. Кожен прочитав її обов’язково переосмислити багато зі своїх життєвих цінностей і установок, і зможе краще зрозуміти самого себе.

Читайте дивовижну, пронизливу книгу-одкровення Віктора Франкла — «Сказати життю» Так! «: Психолог в концтаборі», аналізуйте, складайте думку. Приємного читання.

На нашому сайті Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Сказати життю» Так! «: Психолог в концтаборі» Віктора Франкла в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати книгу Віктора Франкла «Сказати життю» Так! «: Психолог в концтаборі»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *