«Сім навичок високоефективних людей» — Стівен Кові

26.06.2017

Назва: Сім навичок високоефективних людей: Потужні інструменти розвитку особистості
Автор: Стівен Кові
Рік: 2009
Жанр: Корпоративна культура, Зарубіжна ділова література, Особистісний ріст

Про книгу «Сім навичок високоефективних людей: Потужні інструменти розвитку особистості» Стівен Кові

Стівен Кові – американський викладач і консультант з питань керівництва й управління життям. Автор неймовірно популярної книги з самовдосконалення — «Сім навичок високоефективних людей: Потужні інструменти розвитку особистості».

Програма самовдосконалення та особистісного зростання, запропонована автором, настільки універсальна, що застосовна не тільки до бізнесу, але й до особистого життя. Вона вже справила позитивний вплив на безліч читачів всього світу, включаючи керівників найбільших корпорацій і їх співробітників.

«Сім навичок високоефективних людей» — це книга про комплексному підході до визначення і ранжирування основних бажань і цілей людини. Вона допоможе зрозуміти свої дійсні бажання і потреби, а також покаже найефективніший шлях досягнення бажаного. Крім того, книга, безумовно, допоможе статися позитивним змінам у самій людині, прискорить процес самовдосконалення.

Перш ніж Кові створив цю книгу, він вивчив безліч літератури на теми мотивації, лідерства та тайм-менеджменту, а також біографії багатьох відомих людей, які досягли колосального успіху в роботі і в житті. За підсумками виконаної роботи, він зрозумів, що існує кілька фундаментальних принципів, так званих вічних істин, які залишаються правильними завжди.

Ці принципи він сформулював як «Сім навичок високоефективних людей», а саме: бути проактивним; представляти свою кінцеву мету; перш за все, робити найважливіші речі; думати в дусі «виграв-виграв»; намагатися спочатку почути самому, а вже після бути почутим; прагнути до творчого взаємодії; постійно вдосконалюватися.

За великим рахунком, в основі книги Кові лежать ті ж моральні і етичні цінності, проповедываемые усіма світовими релігіями. Отакі «10 заповідей» на сучасний лад, зрозумілою мовою і в супроводі максимально яскравих і повних прикладів. Особливість системи Кові в тому, що людина завжди відповідає за свої дії і не дивлячись ні на що має право вибирати. І в якому б стані він не виявився, свобода вибору в тій чи іншій мірі у людини залишиться завжди. Тим самим Кові намагається донести, що людина не безвольне істота, а справжній, активний вершитель своєї долі.

«Сім навичок високоефективних людей» — книга, призначена для того, щоб дати читачеві потужний і ефективний інструмент по зміні на краще і самовдосконалення своєї особистості. Вона не запропонує простих рішень і не пообіцяє миттєвих чудес, але дасть грамотну мотивацію для титанічного завзятості і роботи над собою, заради перетворення своєї сьогоднішньої життя в справжню казку.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете завантажити безкоштовно без реєстрації книгу «Сім навичок високоефективних людей: Потужні інструменти розвитку особистості» Стівен Кові у форматах fb2, epub, mobi, pdf, rtf, txt для iPad, iPhone, Android і Kindle.

Скачати книгу «Сім навичок високоефективних людей: Потужні інструменти розвитку особистості» Стівен Кові

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *