«Сила волі. Як розвинути і зміцнити» — Келлі Макгонігал

02.03.2018

Назва: Сила волі. Як розвинути і зміцнити
Автор: Келлі Макгонігал
Рік: 2012
Жанр: Особистісний ріст, Зарубіжна психологія

 Про книгу «Сила волі. Як розвинути і зміцнити» Келлі Макгонігала

Що таке сила волі? Це коли людина займається будь-яким важливим справою протягом тривалого часу, при цьому не відволікаючись на сторонні подразники. Тобто, якщо ви вирішили зайнятися спортом, щоб зробити свою фігуру ідеальною, то ви доводите справу до кінця, роблячи вправи своїм сенсом життя, що не відступаючи від наміченого шляху і не спокушаючи на відпочинок або смачні страви.

Чи можна розвинути силу волі? Насправді, це питання досить спірне. Ви пробували хоч раз змусити себе робити щось, що вам не подобається? Думаю, багато хто знає, наскільки це важко і неприємно, і в підсумку жалість до себе бере верх. А якщо це щось неприємне робити кожен день? Це взагалі неможливо. З іншого ж боку, якщо ви будете щось робити і при цьому кожен раз ви будете отримувати винагороду, у вигляді гарної зарплати або мінус пари кілограмів зайвої ваги — невже це недостатня мотивація для сили волі?

Книга «Сила волі. Як розвинути і зміцнити »Келлі Макгонігал відрізняється від більшості подібної літератури. Тут немає простих практичних вправ для сили волі, які, найчастіше, просто не приносять ніякого результату. Автор розповідає лише про те, як людина досягає своїх цілей. При чому все доведено науково і ви зможете знайти відповідні наукові експерименти, які і підтверджують ці факти.

Келлі Макгонігал пропонує практичні вправи для того, щоб виробити силу волі, проте ці вправи і поради взяті з психотерапії, а не просто придумані. Тобто книга «Сила волі. Як розвинути і зміцнити» — дуже серйозна і науково обгрунтована праця.

Автор говорить про те, що потрібно навчитися самоконтролю. Ми часто думаємо, що контролюємо ситуацію і ніколи не вийдемо з себе, але, як завжди трапляється, ми вибухає і йдемо на поводу у емоцій і почуттів,  руйнуючи все на своєму шляху.

Книга має дуже цікаву структуру і читається просто і швидко. Кожна глава — це ключова ідея. Автор пропонує кілька варіантів того, як ви можете застосувати її в своєму повсякденному житті. Всього глав 10, тобто ви зможете протягом 10 тижнів зайнятися собою і своїм самовдосконаленням.

Келлі Макгонігал ще розповідає про таку унікальну можливість людини, як самосвідомість. Тобто, кожен з нас може відстежувати своє життя, діяльність, аналізувати вчинки. Це допомагає в підсумку передбачати наші дії, дозволяє відмовлятися від того, що вам може не принести користі або навіть нашкодити.

Книга «Сила волі. Як розвинути і зміцнити» допомагає вивчити себе і свої можливості, які є в кожному з нас, але ми ними іноді абсолютно нехтуємо і не користуємося. Ви дізнаєтеся, що таке сила волі і зможете всього за 10 тижнів стати зовсім іншою людиною. Келлі Макгонігал — автор з багаторічним досвідом роботи в галузі психології та філософії, з величезним багажем знань, який точно знає, як ми влаштовані і що потрібно нам тренувати, щоб стати дійсно успішним і щасливим людиною, здатним керувати в повній мірі своїм життям.

На нашому сайті про книгах Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Сила волі. Як розвинути і зміцнити» Келлі Макгонігал в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання

 Скачати книгу  Келлі Макгонігала «Сила волі. Як розвинути і зміцнити»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *