«Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні» — Джо Діспенза

01.03.2018

Назва: Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні
Автор: Джо Діспенза
Рік до: 2013
Жанр: Езотерика, Самовдосконалення, Зарубіжна езотерична і релігійна література, Психотерапія та консультування, Особистісний ріст, Зарубіжна психологія

Про книгу  «Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні» Джо Діспенза

Ми самі творимо своє життя і самих себе. Наша підсвідомість здатне творити справжні чудеса, але також воно здатне нас знищити, але можна правильно ним керувати, що і вплине на наше життя в цілому.

Книга «Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні» Джо Діспензи якраз і розповідає про те, як за допомогою своєї підсвідомості кардинально змінити своє життя, та до того ж зробити це в найкоротші терміни.

Джо Діспенза пише дуже просто. Інформація легко сприймається і засвоюється. Психологія — справа тонка, важливо, щоб те, що ви читаєте, не викликало внутрішнього відторгнення, щоб не з’явилося бажання все заперечувати, заперечувати, не сприймати. Книга «Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні» не викликає негативних емоцій. Так, тут написані зовсім прості речі, але саме вони допомагають досягти більшого, просто ми часом багато про що забуваємо або відкладаємо в дальній кут нашої підсвідомості.

Наша підсвідомість, як уже говорилося вище, здатне робити все що завгодно. Ми можемо стати ким тільки захочемо, робити те, про що мріємо, тільки потрібно все правильно сприймати і ставитися до певних речей теж правильно. Наприклад, ми через невдачі дуже засмучуємося, але якщо до них ставитися по-іншому, як до стимулу більше працювати над собою, приводу вдосконалюватися, продовжувати боротися, тоді від цих невдач ми стаємо тільки сильнішими, і в підсумку ми добиваємося більшого.

Завдяки книзі «Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні» ви знайдете в собі те, що потрібно змінити. Автор допомагає проаналізувати себе, свій внутрішній світ, свою поведінку, звички, погляди. У підсумку ви знайдете те, що викликає в вас дисбаланс, дисгармонію. Часом буває складно не змінити себе, а знайти те, що робить нас нещасними. Ми пливемо за течією, страждаємо від того, що у нас нічого не виходить, звинувачуємо кого завгодно, але не себе самого. Дуже складно зрозуміти, що в своїх неприємностях винен тільки ти, і тільки тобі під силу все змінити.

Джо Діспенза пропонує унікальну методику — медитація, якої ви можете самостійно зайнятися. І автор заявляє, що тільки вам вирішувати, що потрібно змінити в собі. Книга докладно описує кожен крок, який і приведе вас до головної мети — стати щасливою людиною.

Всього за чотири тижні ви навчитеся правильно медитувати, наводячи при цьому порядок в своїй підсвідомості, що і допоможе вам змінитися самому. Як відомо, щоб навести порядок, потрібно позбутися від мотлоху, в даному випадку — від минулого, яке і створило в вас комплекси, невпевненість в собі, негативне ставлення до будь-яких речей.

Підсвідомість — це складний механізм, який може як і прославити людину, так і знищити його. Нав’язливі думки, депресія, страхи — це все справа нашої підсвідомості. Ми навіть не можемо нею управляти, просто підкоряємося. У книзі «Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні» ви знайдете відповіді на поширені питання про те, з чого почати в роботі над собою, як не зробити помилок і як навчитися розслаблятися.

Книга «Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні» Джо Діспензи прекрасна по всіх параметрах. Ви дізнаєтеся, як влаштований світ, ваша свідомість і підсвідомість, за короткий час ви навчитеся медитувати, наведете порядок в своїх думках, змінитеся і зміните світ навколо себе. Книга необхідна всім, хто мріє стати краще, навчитися чомусь новому і розвиватися, прагнути до більшого, самовдосконалюватися.

На нашому сайті Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно або читати онлайн книгу «Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні» Джо Діспенза в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати книгу  Джо Діспенза «Сила підсвідомості, або Як змінити життя за 4 тижні»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *