«Швидкочитання. Як запам’ятовувати більше, читаючи в 8 разів швидше» — Пітер Камп

05.03.2018

швидше
Автор: Пітер Камп
Рік: один тисяча дев’ятсот сімдесят дев’ять
Жанр: Самовдосконалення, Зарубіжна ділова література, Зарубіжна прикладна і науково-популярна література

Про книгу «Швидкочитання. Як запам’ятовувати більше, читаючи в 8 разів швидше» Пітера Кампа

Пітер Камп — викладач швидкочитання з 1966 року і один з найбільш непересічних дослідників в області динамічного читання Америки. Він навчав скорочтению службовців Білого дому, співробітників багатьох великих фірм і зацікавлених людей.

В епоху інформаційних технологій, де успішність будь-якої людини стала прямо залежати від того, наскільки продуктивно і швидко він може отримувати і аналізувати інформацію, просто зобов’язана була з’явитися книга-помічник, призначена для порятунку «потопаючих» в море інформації.

«Швидкочитання. Як запам’ятовувати більше, читаючи в 8 разів швидше» Пітера Кампа, стала таким рятівним колом. Автору потрібно близько чотирьох років наукових досліджень і розробок, щоб створити методи самонавчання, що дозволяють займатися самостійно так само оптимально і ефективно, як і за допомогою викладача. Книга увібрала в себе всі наукові праці, коли-небудь написані в цій області.

У книзі-самовчителі «Швидкочитання» Камп бере за основу прийоми досліджень школи динамічного читання Евелін Вуд, а так же ділиться своїми знаннями і багаторічним напрацюваннями в викладанні швидкочитання, як дітям, так і дорослим.

Камп пояснює особливості своєї системи ненав’язливо і зрозуміло. Детально пояснює, які зміни повинні спостерігатися в учнів в процесі тренувань.

«Швидкочитання» складається з 36 глав, які побудовані за принципом — від простого до складного. Всі уроки детально продумані. Після викладу теоретичного матеріалу, наводяться практичні завдання з докладною інструкцією по виконанню. Також в книзі присутня велика кількість ілюстрацій до прикладів, що без сумніву надихає читача на наступні заняття.

Суть головного методу навчання даної книги в підході до читання за допомогою руки. А також в розрахунку швидкості читання. Якщо в звичному підході до читання людина збирає з букв слово, то «швидкочитач» зазвичай збирає інформацію з групи слів знаходяться на різних рядках. Камп бере середня кількість слів у рядку, і співвідносить з кількістю рядків на сторінці. І такий навик можна придбати завдяки тільки лише тренувань.

Автор докладно описує можливості всіх швидкісних етапів і кількість майбутньої роботи. Метод неймовірно гарний, як для тих, хто тільки починає свій шлях в швидкочитання, так і для тих, хто вже досяг непоганих результатів, але бажає досягти ще більше.

Важко не погодитися з автором, що швидкочитання є дійсно найкращим способом придбати вільний час для приємних занять і всіляких важливих справ. А книга-самовчитель Пітера Кампа «Швидкочитання. Як запам’ятовувати більше, читаючи в 8 разів швидше »докладно про це розповість!
На нашому сайті Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Швидкочитання. Як запам’ятовувати більше, читаючи в 8 разів швидше» Пітера Кампа в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати книгу Пітера Кампа «Швидкочитання. Як запам’ятовувати більше, читаючи в 8 разів швидше»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *