«Самотність в Мережі» — Януш Вишневський

05.03.2018

Назва: Самотність в Мережі
Автор: Януш Вишневський
Рік: 2004
Жанр: Сучасна зарубіжна література

Про книгу «Самотність в Мережі» Януша Вишневського

Януш Вишневський — це один з хороших і якісних авторів Польщі. До недавнього часу він був ще зовсім знаменитий, але в 2001 році відбувся дебют книги «Самотність і Мережі» і він отримав світове визнання. На даний момент письменник живе в Німеччині.

Як же сам письменник відгукується про свою книгу? Він каже, що книга, безумовно, змінила його життя і в гарну, і в погану сторону. Так, він став відомим, але тепер все його книги порівнюють з цієї. Це як ніби татуювання на його обличчі, яку неможливо змити.

Самотність в Мережі — це перша книга Януша Вишневського. У ній ви зможете побачити глави, які іменовані тільки знаком «@» і епілог. Цей роман — один з найбільш пронизливих книг і історій про любов, які вийшли в Росії останнім часом.

Дія роману розгортається в дев’яностих роках ХХ століття. Тоді тільки недавно з’явився інтернет, і люди більш забезпечені змогли придбати це людське благо. За допомогою електронної пошти та аськи головний герой і головна героїня знайомляться і починають спілкуватися. Вони переживають разом радість і горе, любов і розлуку, ведуть цікаві бесіди на різноманітні теми, а головне — не можуть жити один без одного.

Януш також описав в книзі те, що вони живуть поза інтернетом, описав сім’ю кожного з них, їхніх друзів і події, які відбувалися в цей час в реальному житті. Велика частина книги — це листування головних героїв і опис їх почуттів.

Далі герої зустрічаються через деякий час в Парижі — місті для закоханих. Там вони зможуть дізнатися один одного ближче, адже всім відомо, що людина в Мережі може бути зовсім іншим, ніж наяву. Там же вони долають безліч випробувань, які стоять на шляху їх щастя, і дізнаються, чи справжня любов у них була чи ні.

Дуже важливо те, що головного героя звуть Якуб, а головну героїню автор так і не назвав.

Найчастіше одним реченням про книгу говорять так: «З усього, що вічне, найкоротший термін у кохання». Книга хоч і стала популярною, але має найрізноманітніші оцінки читачів. Також читачі змогли виявити в книзі цікаві наукові факти, такі, як, наприклад, крадіжка головного мозку Альберта Ейнштейна.

Письменник каже, що придумав цю книгу ще в 1897 році, але так і не зміг до часу випуску книги зібрати воєдино весь матеріал. Також по книзі знятий фільм, не менш цікавий, ніж сама книга. Є розширена версія книги, в якій присутня ще один епілог. З цього епілогу читач може зовсім по-іншому зрозуміти кінець книги.

На нашому сайті Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Самотність в Мережі» Януша Вишневського в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати кнингу Януша Вишневського «Самотність в Мережі»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *