«Розвиток пам’яті за методиками спецслужб» — Денис Букін

28.02.2018

Назва: Розвиток пам’яті за методиками спецслужб
Автор: Денис Букін
Рік до: 2014
Жанр: Особистісний ріст, Самовдосконалення

Про книгу «Розвиток пам’яті за методиками спецслужб» Дениса Букіна

Людям, які поставили на чільне місце свого життя саморозвиток, Денис Букін адресує книгу «Розвиток пам’яті за методиками спецслужб». Виклад побудований в незвичайній манері квесту, читання захоплює і вчить корисним речам.

Денис Букін використовує цікавий прийом подачі матеріалу в три етапи — будьте готовими описати проблему, практична реалізація і вправи для закріплення прийомів. Причому практична реалізація описується з легкою детективною вуаллю, постійно посилаючи читача до практики роботи спеціальних служб. Читач мимоволі приміряє на себе маску таємного агента, відправленого на завдання.

Кожен прийом проходить невелику ревізію з точки зору спецагента. У підсумку «Розвиток пам’яті» перетворюється у відмінний практичний посібник з саморозвитку.

У вступі Денис Букін докладно розповідає про види пам’яті і апелює в основному до пам’яті, що базується на асоціаціях. Не секрет, що слухаючи певну мелодію, людям властиво згадувати події, що відбувалися в минулому під стрункий акомпанемент тієї самої музики. Автор рекомендує не обмежуватися музикою, використовувати і інші асоціації.

У книзі «Розвиток пам’яті» читач знайде безліч вправ, які допоможуть розвинути пам’ять. Автор поступово ускладнює прийоми, «просуваючи» новоспеченого спецагента по кар’єрних сходах від позаштатного співробітника до подвійного агента.

Посібник «Розвиток пам’яті» навчає поширеним методиками мнемоніки, допомагає не тільки позбутися від забудькуватості, а й використовувати її як один з інструментів пам’яті. Автор докладно описує методи запам’ятовування локацій, цифр, іноземних назв, осіб і імен, вчить аналізувати отриману інформацію і перетворювати її в струнку ланцюжок фактів.

Видання може бути корисним широкому колу читачів від школярів до пенсіонерів, так як сприяє розвитку пам’яті та тренує мозок

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно або читати онлайн книгу «Розвиток пам’яті за методиками спецслужб» Дениса Букіна в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати книгу «Розвиток пам’яті за методиками спецслужб» Дениса Букіна

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *