«Опісля» — Анна Тодд

06.03.2018

Назва: Опісля
Автор: Анна Тодд
Рік до: 2014
Жанр: Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи

Про книгу «Опісля» Анни Тодд

Хто не чув про книгу «П’ятдесят відтінків сірого» і хто її ще не читав? Даний твір хоч і викликало масу негативних емоцій від читачів, проте книга до сих пір користується величезним успіхом і активно обговорюється. Її навіть ставлять в приклад багатьом, порівнюють з іншими.

Книга Анни Тодд «Опісля» також порівнюється з «П’ятдесят відтінків сірого». Це неймовірна історія про найнеймовірніших відносинах, які тільки можна собі уявити. Анна Тодд довела, що можна написати щось нове, не схоже на роботи інших авторів.

Тесс — зразкова дівчинка, у якої все розписано далеко наперед. Хардина — той самий поганий хлопець, в якого неможливо не закохатися. Ось дівчина і закохалася. І тут починається сама неймовірна частина — відносини двох людей, які начебто і не можуть знайти спільну мову, у них серйозні проблеми у відносинах, але, тим не менш, жити один без одного вони вже теж не можуть.

Як розвиваються відносини з точки зору жінок? Все непослідовно, десь спонтанно, десь зовсім необдумано, а десь навпаки, проходить дуже багато часу, перш ніж буде прийнято якесь рішення. Так і Анна Тодд написала свою книгу «Опісля». Може здатися, що вся історія якась зім’ята, немає сполучної ланки. Але все ж саме так і відбувається справжній бурхливий роман.

Книга «Опісля» багатьом здасться схожою на «П’ятдесят відтінків сірого» через величезної кількості сексуальних сцен, але все одно тут все не так, навіть секс.

У відносинах між головними героями дуже багато сварок, що часто буває і в житті реальних людей. Пара намагається знайти рішення своїх проблем, але у них нічого не виходить. Однак їхні стосунки розвиваються куди більш стрімко, ніж це було б в цьому світі: швидко почалися відносини, швидко стали жити разом.

Історія «Опісля», можливо, покаже те, як не потрібно будувати відносини, або покаже ситуацію з реального життя з іншого боку. Можливо, ця книга навіть комусь допоможе вирішити свої проблеми з другою половинкою.

У будь-якому випадку книга «Опісля» Анни Тодд вельми захоплююча і цікава, і її насправді хочеться дочитати до кінця. Звичайно, в ній є свої недоробки і негативні моменти, але не дарма ж її хочуть екранізувати.

Рекомендуємо книгу «Опісля» Анни Тодд всім любителям жанру божевільних любовних історій з великою кількістю сексуальних сцен і з’ясувань відносин. Твір викликає різні емоції, але байдужим не залишає нікого.

На нашому сайті  Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Опісля» Анна Тодд в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати книгу Анни Тодд «Опісля»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *