««Ніколи не їжте наодинці» та інші правила нетворкінгу» — Тал РЕЗ, Кейт Феррацці

05.03.2018

Назва: Ніколи не їжте наодинці» та інші правила нетворкінгу
Автор: Тал РЕЗ, Кейт Феррацці
Рік до: 2014
Жанр: Зарубіжна ділова література

Про книгу ««Ніколи не їжте наодинці» та інші правила нетворкінгу» — Тал РЕЗ, Кейт Феррацці

Всі ми знаємо, що будь-яку проблему простіше вирішити при наявності певних зв’язків. Така ситуація не тільки у нас, але і у всьому світі. Це зрозуміло, але ось де взяти ці зв’язки, як зробити так, щоб в телефонній книзі було кілька десятків, а то і сотень номерів впливових людей. Та до того ж, щоб вони ще й трубку взяли, коли ви надумаєте їм зателефонувати. Прочитайте книгу Тала Різати і Кейта Феррацці ««Ніколи не їжте наодинці» та інші правила нетворкінгу» — і ви відкриєте для себе багато нового і корисного в мистецтві придбання зв’язків. Ні, цей бестселер — НЕ посібник про те, як заводити друзів — це методика придбання корисних зв’язків.

Кейт Феррацці в своєму записнику зібрав понад п’ять тисяч номерів впливових людей з усього світу. Він міг вирішити практично будь-яку проблему. Втім, автори книги з задоволенням діляться секретами створення широкої мережі таких корисних і взаємовигідних зв’язків. Крім практичної користі в налагодженні корисних зв’язків, ви зможете придбати масу цікавих друзів і знайомих. При написанні книги ««Ніколи не їжте наодинці» та інші правила нетворкінгу» автори використовували свій життєвий досвід. Тут досить багато не тільки практичних порад, а й цікавих історій, які роблять читання книги не тільки корисним, а й цікавим.

Втім, наявність будь-яких зв’язків передбачає їх взаємовигідність. Тал РЕЗ і Кейт Феррацці допоможуть вам зрозуміти, чому ви можете бути корисні для інших. Іноді їхні поради досить несподівані, втім, не слід забувати, що автори книги пишуть про свій особистий досвід. Однак цей досвід універсальний — він стане в нагоді кожному уважному і зацікавленому читачеві.

Крім усього вищевикладеного, автори протягом всієї книги пропонують читачам вирішувати невеликі завдання. У міру читання книги ці завдання ускладнюються. Ці завдання, на думку читачів, приносять значну користь. Так що не забувайте їх виконувати.

Чи потрібна вам ця книга? Якщо вас все влаштовує в житті, якщо ви нічого не хочете міняти на краще — навіть не відкривайте її. Але якщо ви активний, цілеспрямована людина, який мріє поміняти себе і своє життя, то бестселер «« Ніколи не їжте наодинці »та інші правила нетворкінгу» — саме те, що вам зараз необхідно.

На нашому сайті Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу ««Ніколи не їжте наодинці» та інші правила нетворкінгу» Тал РЕЗ, Кейт Феррацці в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати книгу Тал РЕЗ, Кейт Феррацці ««Ніколи не їжте наодинці»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *