«На п’ятдесят відтінків темніше» Е. Л. Джеймс

25.06.2017

Назва: На п’ятдесят відтінків темніше
Автор: Е. Л. Джеймс
Рік: 2012
Жанр: Еротична література, Зарубіжні любовні романи, Сучасна зарубіжна література

Про книгу «На п’ятдесят відтінків темніше» Е. Л. Джеймс

Зараз рідко зустрінеш людину, яка не читав книгу «50 відтінків сірого». Це історія про Анастейші Стіл і Крістіане Грейе. Пара має досить незвичайні відносини, які багатьом здадуться неприйнятними і неприродними. Так і Анастейша вирішила в першій книзі, кинувши молодої людини.

У книзі «50 відтінків темніше» розповідається про продовження стосунків між молодими людьми. Чи зможе Анастейша жити за правилами Крістіана, або вона вибере більш спокійну і звичну для себе життя? І чи зможе Крістіан змінитися заради Анастейші, стати нормальним, забути своє минуле?

Е. Л. Джеймс спочатку була фанаткою книги «Сутінки», де ми також маємо незвичайні відносини простої дівчини і вампіра. Автор спробувала написати історію про нашому світі, де немає казкових істот, але є не менш важливі проблеми, особливості і бажання людей.

Всі ми знаємо, що становлення особистості людини починається в дитинстві. Події, психологічні травми, люди — все це впливає на те, якими ми є сьогодні. Це і намагалася показати Е. Л. Джеймс у своїй книзі. Крістіан мав не дуже гарне дитинство завдяки своїй матері, тому зараз у нього особливе ставлення до жінок. Але він не розраховував зустріти Анастейшу, таку просту, невинну і наївну, яка перевернула світ, змусила його змінитися.

В книзі «На п’ятдесят відтінків темніше» розповідається про те, які проблеми починають переслідувати молодих людей, минуле Крістіана всіма силами намагається зруйнувати сьогодення і майбутнє.

Багато хто відзначає, що книжки Е. Л. Джеймс написані аж надто просто. Але в цьому і є родзинка книги. Вона написана легко, так, як ніби автор озвучила думки кожного з нас, коли ми закохуємося, переживаємо. Книга вийшла життєвої, в ній багато почуттів, пристрасті, бажання, але куди менше, ніж в першій частині.

Крістіан і Анастейша перейшли на новий рівень відносин, вони обоє змінилися і продовжують змінюватися далі. У книзі «50 відтінків темніше» є багато цікавих розповідей про минуле кожного героя. Тепер стає зрозуміло, чому вони такі. Також ми знайомимося з членами їх сімей.

Книга «На п’ятдесят відтінків темніше» на любителя, але дарма вона стала в свій час чи не найпопулярнішою і продається. До того ж за неї знімають фільм, і можете бути впевнені, зали будуть заповнені повністю.

Книгу можна назвати літературою для кожного. Її краще зрозуміють люди в більш зрілому віці, в той час, як молодь бачить в ній лише фізичну любов. Е. Л. Джеймс — автор, який по-справжньому вміє дивувати і шокувати.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете завантажити безкоштовно без реєстрації книгу «На п’ятдесят відтінків темніше» Е. Л. Джеймс у форматах fb2, epub, mobi, pdf, rtf, txt для iPad, iPhone, Android і Kindle.

Скачати книгу «На п’ятдесят відтінків темніше» Е. Л. Джеймс

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *