«Ми з вичерпаним терміном придатності» — Стейсі Крамер

05.03.2018

Назва: Ми з вичерпаним терміном придатності
Автор: Стейсі Крамер
Рік до: 2016
Жанр: Сучасна російська література

Опис книги «Ми з вичерпаним терміном придатності» Стейсі Крамер

Роман «Ми, із вичерпаним терміном придатності», написаний юною починаючою російською письменницею Стейсі Крамер, являє собою захоплюючу історію. Цей роман таїть в собі глибокий сенс життя людини, а осягнути його належить головній героїні, сімнадцятирічної красуні — Вірджинії.

Ця дівчина була обдарована багатьма благами — і красою, і розумом, і чудовими батьками, і матеріальним достатком. В її особистому житті було, як їй здавалося, все налагоджено: був ніжний наречений, була найкраща подруга. Навчання Вірджинії пронизане суцільними успіхами і віщує їй дуже благополучне майбутнє, а особливо це стало зрозуміло, коли вона без проблем вступила в дуже престижний університет.

Будучи впевненою в майбутньому безхмарному сімейному житті і блискучій кар’єрі, головна героїня, в момент загального святкування закінчення шкільного навчання, раптом несподівано дізнається, що її наречений має намір розірвати їх відносини. Дівчина, приголомшена такою новиною, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вирішує поїхати зі свята. Однак, вона приймає дуже небезпечне рішення: вести самої автомобіль, і потрапляє в автокатастрофу. Після цього життя головної героїні роману «Ми з закінченим терміном придатності», набуває зовсім іншу якість — дівчина стає прикутою до інвалідного крісла. Їй нестерпно перебувати в цьому новому стані, і Вірджинія вирішується покінчити з життям, проте її рятують і відправляють на реабілітацію. Світ розвалився в її очах. Як жити далі? І кому вірити? Однак, випробування не даються просто так, і цілком можливо, що головна героїня зможе вийти на новий рівень своєї свідомості і знайти справді справжнє щастя.

Стейсі Крамер — не справжнє ім’я молодої письменниці, яку насправді звуть Анастасія Холова. Дівчина прославилася, написавши і опублікував онлайн два романи: «50 днів до мого самогубства» і «Ми з вичерпаним терміном придатності». Літературна творчість письменниці дуже полюбилося читачам, особливо, молодим людям.

Стейсі Крамер добре володіє гітарою, а в більш юному віці робила спроби заснувати свою групу. В даний час молода письменниця отримує медичну освіту в академії. Читачі кажуть, що її роман «Ми з вичерпаним терміном придатності» виявився ще більш вдалим, ніж дебютний. Сама ж письменниця налаштована на розвиток своєї літературної діяльності і на створення нових романів.

На нашому сайті про книгах Books.org.ua ви можете безкоштовно завантажити та читати онлайн книгу «Ми з вичерпаним терміном придатності» Стейсі Крамер в форматах epub, fb2, txt, rtf. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати книгу Стейсі Крамер «Ми з вичерпаним терміном придатності»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *