«Метро 2035» Дмитро Глуховський

25.06.2017

Назва: Метро 2035
Автор: Дмитро Глуховський
Рік: 2015
Жанр: Соціальна фантастика

Про книгу «Метро 2035» Дмитро Глуховський

Вам коли-небудь доводилося замислюватися над тим, що станеться з людьми, якщо дати їм можливість почати все спочатку? Немає уряду, немає законів, правил. Як ми почнемо вести себе в новому світі? Почнемо створювати нові закони або просто об’єднаємося і будемо жити у злагоді й любові?

У книзі «Метро 2035» Дмитро Глуховський дуже добре описаний світ після Третьої світової війни. У перших двох частинах люди просто намагалися вижити в метро, рятуючись від жахливих тварюк і радіації. Зараз же все змінилося, можна вибратися назовні і почати все спочатку.

Але, як пише Дмитро Глуховський, люди стали знову боротися за владу, за тепле місце під сонцем. Кожен думає в першу чергу про себе, про своє благополуччя. Немає сім’ї, немає навіть згуртованого народу, кожен сам по собі. А якщо ти ще й відрізняєшся від інших, тоді тобі зовсім не поздоровиться.

У книзі «Метро 2035» головний герой Артем намагається знайти сенс всього, що відбувається. У ньому ще є людина, а його романтичність і віра в майбутнє, яка, щоправда, поступово гасне, робить його справжнім і живим. Він намагається йти проти системи, але, на жаль, як-ніби топчится на одному місці.

Книга сповнена неприємних моментів. Дмитро Глуховський з усім своїм красномовством намагався показати, наскільки світ став жахливіше, ніж був до війни. Деколи хочеться просто кинути книгу, але інтерес, звісно, перемагає.

«Метро 2035» — це щось особливе, страхітливе, але вражаюче. Твір змушує інакше поглянути на світ і на себе. Звичайно, в книзі перебільшена ситуація, але по суті вона показує те, чим є наше сучасне суспільство. Всі ми хочемо кращого для себе і часом готові зробити заради цього все що завгодно.

Завжди є людина, яка бачить більше, розуміє більше. Один він не зможе змінити світ і суспільство, але, принаймні, він намагається, він щось робить, і це йому допомагає не втрачати людину в собі. Це дуже важливо сьогодні, коли всі змагаються за владу, шукають нечесні шляхи, підставляючи інших.

«Метро 2035» Дмитра Глуховського — з одного боку хороша література, щоб переосмислити своє життя, з іншого — книга, після якої залишається неприємний осад. У будь-якому випадку вона знайшла своїх шанувальників і досі залишається однією з найбільш популярною і затребуваною книгою.

Рекомендуємо «Метро 2035» прочитати всім, і любителям жанру, і просто тим, хто прагне розширити свій світогляд, зрозуміти суть людства. Книга однозначно варта уваги.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете завантажити безкоштовно без реєстрації книгу Метро 2035 Дмитра Глуховського у форматах fb2, epub, mobi, pdf, rtf, txt для iPad, iPhone, Android і Kindle.

Скачати книгу «Метро 2035» Дмитро Глуховський

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *