Метро 2033 Дмитро Глуховський

20.06.2017

Назва: Метро 2033
Автор: Дмитро Глухівський
Рік: 2005
Жанр: Соціальна фантастика

Про книгу Дмитро Глуховський «Метро 2033»

Кінець світу, небагато вижили і їм доводиться дуже важко адаптуватися до нового світу – ідеальна тема для бестселера. Всі ми хочемо знати, що буде відбуватися після якоїсь глобальної природної катастрофи чи війни. Можливо, нам це потрібно для того, щоб знати, що чекати або просто щоб бути готовими до найгіршого.

Книга «Метро 2033» Дмитра Глуховського якраз і розкриває дану тему самим найкращим чином. Після Третьої світової війни тим, хто вижив, доводиться ховатися під землею в тунелях метро. Тут створюються громади і навіть невеликі поселення.

Головний герой Артем, двадцятирічний хлопець, повинен врятувати свій будинок, і для цього йому необхідно пройти всі метро. Більш того, цей хлопець повинен врятувати людство від неминучої загибелі.

На плечі людству випало випробування у вигляді атомної бомби, яка забрала життя багатьох людей, а інших загнала в метро. Крім цього з-за радіації стало неможливо підніматися наверх, а в тунелях завелися різні чудовиська.

Книга «Метро 2033» захоплює своєю правдоподібністю. Швидше за все, якби таке сталося насправді, що залишився в живих людство вчинила б саме так. І обов’язково знайшовся б сміливець, який би спробував врятувати всіх.

Артем – дуже сміливий і відважний юнак. Він намагається не тільки врятувати людей і свій будинок, але і при цьому намагається створити світ всередині поселення. Дмитро Глуховський дуже красиво і правдиво описав суспільство. Віриш у те, як людям важко виживати, просто прокидатися кожен день (чи ніч, адже під землею час йде своїм шляхом). У тунелях загострюється обстановка, атмосфера стає в’язкою, гнітючої, страхітливою.

Крім того, Андрій Глуховський спробував розбавити цей новий похмурий світ гумором, і у нього це досить непогано вийшло. Звичайно, смішного тут мало, так і повинно бути, але читати стає трішки простіше і легше.

Книга «Метро 2033» захопить ваш розум і занурить в той жахливий світ, який створили самі ж люди. З вини самого людства ним же і доводиться виживати в тунелях метро. Твір змушує серйозно замислитися над тим, що ми здатні на багато що, але так воно корисно і так воно необхідно? Адже можна не розрахувати сили і знищити практично весь світ.

Книга «Метро 2033» Дмитра Глуховського дуже захоплююча, місцями жахлива. Навряд чи цю літературу можна назвати тією, що ідеально підійде для відпочинку, адже ви завжди будете сидіти в напрузі, поки не дізнаєтеся, чи переможе добро і зло чи ні?

Рекомендуємо книгу «Метро 2033» всім любителям екшену і вітчизняної літератури. Не тільки іноземні письменники можуть створювати унікальні творіння про апокаліпсис і Дмитро Глуховський це дуже добре доводить своїм прикладом.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете завантажити безкоштовно без реєстрації книгу Метро 2033 Дмитра Глуховського у форматах fb2, epub, mobi, pdf, rtf, txt для iPad, iPhone, Android і Kindle.

Скачати книгу Дмитро Глуховського «Метро 2033»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *