«Магія ранку. Як перша година дня визначає ваш успіх» — Хел Елрод

02.03.2018

Назва: Магія ранку. Як перша година дня визначає ваш успіх
Автор: Хел Елрод
Рік до: 2014
Жанр: Зарубіжна ділова література, Зарубіжна прикладна і науково-популярна література, Зарубіжна психологія, Особистісний ріст, Самовдосконалення

Про книгу «Магія ранку. Як перша година дня визначає ваш успіх» Хел Елрод

Сучасний світ диктує досить жорсткі правила: потрібно займатися одночасно кількома справами, все встигати, бути завжди на виду, розвиватися, займатися спортом, стежити за зовнішністю і харчуванням. Погодьтеся, що все це неминуче призведе як мінімум до стресу. А стрес для організму — це згубно і загрожує всякими різними болячками, як депресія, головні болі, і багато чого ще більш серйозного.

Можна знайти багато книг про те, як зробити своє життя більш продуктивною, але при цьому самому стати більш щасливим. Зробити це можна досить легко, важливо лише знайти свою методику, яка буде по-справжньому діяти. Хел Елрод пропонує свій варіант того, як стати щасливим і успішним.

У книзі «Магія ранку. Як перша година дня визначає ваш успіх» ви зможете читати про те, як зробити своє пробудження бадьорим і щасливим. Всі, хто працює в офісі, знають, що прокинутися рано вранці, особливо в холодну пору року, стає практично неможливим. Виспатися нормально теж не виходить. Звичайно, не всі цим страждають, але все ж є такі люди. Особливо молодь, яка часто веде нічний спосіб життя. А в підсумку що виходить? Ви прокидаєтеся … Навіть не так. Ви просто змушуєте себе виповзти з ліжка, настрій зіпсовано, організм відчуває втому. Хіба можна з такими відчуттями йти на роботу, де потрібно просидіти багато годин і ще й виконувати різні завдання? Скоріш за все ні.

У книзі Хела Елрод надихає не тільки методика, а й обкладинка. Гарний ліс, вода, тиша, і схід сонця усе зносить спокійними відтінками. Таким має бути ранок кожної людини. І тут не обов’язково потрібно купувати будиночок в лісі і забувати про міську метушню. Просто вам потрібно читати книгу «Магія ранку. Як перша година дня визначає ваш успіх», де автор по пунктам розповідає про те, як зробити свій ранок приємним, як підбадьорити себе на нові звершення.

Не лінуйтеся застосовувати все на практиці. Прочитати книгу — це одне, але зовсім інше спробувати те, про що пише Хел Елрод. Зробити це буде вкрай просто, а от результат не змусить себе довго чекати. Автор закликає почати вставати дуже рано і відразу чимось займатися: читанням, спортом. Ви будете здивовані тим, що зможете за день вирішити багато питань і переробити величезну кількість справ. І засипати ви вже будете з почуттям, що всі встигли і завтра вам поспішати не треба. Ви прокинетеся знову рано і будете здійснювати нові вчинки. При цьому Хел Елрод описує кілька методик, які призводять до різних результатів. Спробуйте, і оціните старання людини, якій вдалося одного разу змінити і своє життя.

На нашому сайті  Books.org.ua ви можете безкоштовно завантажити та читати онлайн книгу Хел Елрод «Магія ранку. Як перша година дня визначає ваш успіх» в форматах epub, fb2, txt, rtf. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати книгу  Хел Елрод «Магія ранку. Як перша година дня визначає ваш успіх»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *