«Магічне прибирання. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті» — Марі Кондо

02.03.2018

Назва: Магічне прибирання. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті
Автор: Марі Кондо
Рік: 2011
Жанр: Керівництва, Будинок і Сім’я: інше, Зарубіжна прикладна і науково-популярна література

 Про книгу «Магічне прибирання. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті» Марі Кондо

Книга Марі Кондо «Магічне прибирання. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті» — вельми цікаве видання. Спочатку вона може навіть здатися чимось незрозумілим і відразливим.

Марі Кондо — японка. На Сході, як відомо, життя зовсім інша. І це стосується не тільки традицій, а самих людей. Вони навіть мислять по-іншому. Дівчинка з п’яти років була стурбована тим, як навести в домі ідеальний порядок, який буде зберігатися довго. Вона захоплювалася відповідною літературою, журналами. До своїх 30-ти років вона заробила хороші гроші на навчанні людей у ​​всьому світі прибирати в своїх будинках.

Багато фахівців говорять про те, що від всього старого потрібно позбавлятися. Люди в нашій країні схильні до того, щоб збирати буквально все: від фантиків до бирок від куплених суконь і кофт. Часом доходить до божевілля і в квартирі утворюється справжній склад мотлоху, який шкода викинути.

Найцікавіша частина книги Марі Кондо «Магічне прибирання. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті» — це способи складання речей, які пропонує Марі Кондо, щоб їх можна було легко знайти, використовувати, легко скласти і покласти на місце. Насправді, це спірний момент. У кожного з нас є свої погляди на дане питання і свої місця для речей, де ми їх легко знаходимо. У будь-якому випадку, прочитати це варто хоча б для того, щоб дізнатися, як живуть люди в інших країнах і як вони влаштовують свій побут.

Ще один спірний момент книги «Магічне прибирання. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті» — це викидання старих речей. Звичайно, від усього непотрібного, ніж ми покористувалися раз і більше не повертаємося до цього, потрібно позбавлятися, але Марі Кондо вважає, що листівки і навіть фотографії — це теж непотріб, який стоїть викинути. Можливо, ми більш емоційні, ніж японці, але ми зберігаємо такі речі для пам’яті. Думаю, багато переглядають фотографії, хоч і не часто, але точно роблять це. Так і листівки, які нагадують про щасливі моменти нашого життя, про свята, про близьких людей.

До того ж, книга «Магічне прибирання. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті» наштовхує на думку про те, як змінити життя. У всіх нас є люди, які не приносять нам ніякої користі, а часом навіть доставляють неприємності і сіють негатив. Від таких людей ми не можемо позбутися через вихованості, і при цьому зазнаємо то, що нам неприємно. Якщо ви хочете, щоб ваше життя було світлим і щасливим, потрібно розпрощатися не тільки з непотрібними речами, але і з людьми, з якими вам неприємно спілкуватися. Ця методика діє безвідмовно, але до неї потрібно підходити з особливим розумом і обережністю, адже можна втратити людину, яка насправді потрібен вам, просто на даному етапі життя ви не можете до кінця знайти з ним спільну мову.

Книга Марі Кондо «Магічне прибирання. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті» однозначно заслуговує на увагу. У ній безліч порад, які точно не завадять всім нам. Наводити порядок в життя дуже складно, можливо, якраз і потрібно почати зі свого житла. Згодом втягуєшся і міняєш вже все своє життя.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Магічне прибирання. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті» Марі Кондо в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті »в форматах epub, fb2, txt, rtf. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати книгу Марі Кондо «Магічне прибирання. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *