«Легкий спосіб кинути палити» Аллен Карр

14.06.2017

Назва: Легкий спосіб кинути палити
Автор: Аллен Карр
Рік: 2003, 2004
Жанр: Здоров’я, Зарубіжна прикладна та науково-популярна література, Психотерапія і консультування

Про книгу Аллен Карр «Легкий спосіб кинути палити»

Сучасне життя людей дуже активна і часом важка, тому не дивно, що в нашому світі так багато курців. Сигарета — це спосіб відпочити кілька хвилин, розслабитися і отримати задоволення від вдихуваного диму.

Деякі курять мало не з дитинства і до самої старості, при цьому здоров’я у таких людей зберігається досить хороше. Деяким стає погано вже через кілька місяців. Однак слід зазначити, що куріння в будь-якому випадку шкодить нашому тілу. До того ж це психологічна залежність, що погано позначається і на нас, як на особистості.

«Легкий спосіб кинути палити» Аллен Карр — це книга-герой, яка багатьом допомогла позбутися від такої шкідливої звички, як куріння. Думка читачів, звичайно ж, якоюсь мірою розділилися — одні вважають книгу порятунком, інші — марною тратою часу і грошей.

Для того, щоб кинути палити — потрібно бажання. Та й взагалі, щоб щось зробити чи змінити у своєму житті, найголовніше — це бажання. Тільки воно допомагає нам приймати рішення і діяти. «Легкий спосіб кинути палити» Аллен Карр допоможе, звичайно ж, тим, хто насправді хоче кинути палити.

Як заявляє пан Аллен Карр, ми насправді не любимо смак сигарет. Якщо їх забрати у нас, ми будемо палити все що завгодно. Взагалі, вся книга «Легкий спосіб кинути палити» побудована на самопрограммировании. Тобто нам постійно повторюють про те, що ми не відчуваємо того, про що думаємо.

Це складно зрозуміти, просто потрібно прочитати книгу. Аллен Карр дуже тонкий психолог, що видно по книзі. Насправді, якщо її прочитає людина, яка ніколи не курив, він буде вважати її сумною і порожній, але, тим не менш, у нього пропаде бажання взагалі коли-небудь спробувати курити.

Самопрограмування — це як самогіпноз. Якщо повторювати собі постійно якусь річ, навіть нереальну, починаєш у неї вірити, а потім і зовсім забуваєш про те, що вона вигадана. Так і з книгою «Легкий спосіб кинути палити» Аллен Карр.

Є багато людей, які позбулися від смертельної звички палити тільки завдяки «Легкий спосіб кинути палити» Аллен Карр. Автор не просто домігся того, що люди у всьому світі почали відмовлятися від сигарет, він багатьом спас життя, покращив здоров’я. Адже куріння впливає практично на кожен орган в тілі людини.

Книга унікальна. Її потрібно читати всім беззастережно, але при цьому потрібно мати бажання кинути палити. Це дуже важливо. Ми радимо завантажити книгу «Легкий спосіб кинути палити» Аллен Карр і тим, хто хоче кинути палити, і тим, хто хоче спробувати сигарету, та й просто тим, хто хоче зрозуміти, в чому секрет містера Аллена Карра і його методики.

Друге видання, доповнене і перероблене.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете завантажити безкоштовно без реєстрації книгу Аллен Карр «Легкий спосіб кинути курити» в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle.

Завантажити книгу безкоштовно Аллен Карр «Легкий спосіб кинути палити»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *