«Коло жіночої сили. Енергії стихій і таємниці зваблювання» — Лариса Ренар

06.03.2018

Назва: Коло жіночої сили. Енергії стихій і таємниці зваблювання
Автор: Лариса Ренар
Рік до: 2016
Жанр: Самовдосконалення, Сімейна психологія

Про книгу «Коло жіночої сили. Енергії стихій і таємниці зваблювання» Лариса Ренар

Багато сьогоднішніх книг з психології і езотерики, почали пропагувати ідею про те, що сучасна людина сильно заплуталась і пішла недозволено далеко від своїх витоків. Тут мова йде і про спосіб життя, і про духовний бік, і про роль жінок і чоловіків в нашому суспільстві. Говорячи простою мовою, їх хвилює, що соціальні ролі, якось раптом, істотно змінилися і відмінності їх стали менш явними. Традиційна роль жінки, як хранительки домашнього вогнища, а роль чоловіка, як захисника і здобувача, тепер не є строго обов’язковими, хоча спочатку, геніальна природа планувала все саме так.

Лариса Ренар, відомий коуч, автор книг, біолог і психолог досить глибоко вивчила цю проблему. Здається, що ця геніальна жінка знає все про відносини чоловіків і жінок, знає, чому зі зміною соціальних ролей стало так складно знайти свою любов і щастя. І цими знаннями вона ділиться зі своїми читачами. Її книга «Коло жіночої сили. Енергії стихій і таємниці зваблювання» написана в досить оригінальному форматі, стала справжнім одкровенням. Не буде перебільшенням відзначити, що даний твір цілком і повністю орієнтований на жіночу аудиторію, а чоловікам може бути цікаво в виключно з метою ознайомлення.

Книгу «Коло жіночої сили» можна охарактеризувати, як захоплюючий художній роман, що розвиває, крім безпосередньо любовної лінії, ще одну, психолого-езотеричну. Справжній роман, який має сюжет, головних героїв і описує різні захоплюючі пригоди. Але на цьому тлі, червоною лінією через увесь твір проходить унікальний діалог автора зі своїми читачами. Не відходячи від канонів роману, Ренар оповідає про набуття справжньої жіночності, призводить езотеричні практики з розвитку жіночої енергії, психологічні прийоми зваблювання і побудови продуктивних взаємин будь-якого роду з представниками чоловічої статі різних психологічних типів.

В цілому, задумка книги дуже оригінальна і вдала. За прочитанням легкого і цікавого роману, читачки отримають масу корисної практичної інформації, а також їжі для роздумів. Але, зрозуміло, не варто сприймати всі описані в книзі техніки і практики, як панацею, адже твір все таки художнього плану. Все, про що говорить тут автор, дійсно має місце, але ознайомитися більш детально з цією темою, буде продуктивніше за допомогою спеціалізованої літератури.

Читайте захоплюючий роман Лариси Ренар «Коло жіночої сили. Енергії стихій і таємниці зваблювання» насолоджуйтеся чудовим сюжетом і чекайте продовження. Приємного читання.

На нашому сайті Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Коло жіночої сили. Енергії стихій і таємниці зваблювання» Лариса Ренар в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

Скачати роман Лариси Ренар «Коло жіночої сили. Енергії стихій і таємниці зваблювання»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *