«Кав’ярня» — В’ячеслав Прах

02.03.2018

Назва: Кав’ярня
Автор: В’ячеслав Прах
Рік до: 2016
Жанр: Драматургія, Сучасні любовні романи, Сучасна російська література

 Про книгу «Кав’ярня» В’ячеслава Праха

Часом не вистачає в нашому житті сильних емоцій, вражень. Світ навколо іноді настільки сірий і сумний, що пропадає надія на світле майбутнє. У такі моменти і хочеться почитати щось приємне, гарне, що допоможе розслабитися.

«Кав’ярня» В’ячеслава Праха про кохання справжнє і пристрасне. З такою книгою весь пропадаешь, не можеш від неї відірватися. Іноді навіть зовсім не хочеться повертатися в реальний світ.

Сьогодні багато літератури про любов, але вона вся занадто казкова. У таких книгах все ідеально: і головні герої, і світ, в якому вони живуть, і їх історія кохання. І це в підсумку починає дратувати. Насправді ж хочеться правди, адже в таких книгах ми часто шукаємо відповіді на питання, які мучать нас в реальному житті.

Книга «Кав’ярня» — це історія про реальне життя. У ній все правда. Кожна фраза просякнута життям, почуттями та емоціями. Прочитавши її, тут же хочеться все законспектувати, щоб не забути. Не втомлююся дивуватися тому, як чоловіки можуть тонко писати про найпрекрасніше почуття — кохання. В’ячеслав Прах створив відмінну книгу, яку не просто приємно читати, від неї неможливо відірватися, і дуже не хочеться, щоб вона закінчувалася.

Книгу «Кав’ярня» все-таки не можна назвати ідеальною, це не класика. Але вона прекрасна по-своєму. У ній почуття дуже гучні і яскраві. Герої мають багатий внутрішній світ, своє неповторне світогляд.

Книга «Кав’ярня» відмінно підходить для відпочинку. Якщо у вас є проблеми в стосунках, ви можете пошукати рішення саме в цьому творі. В’ячеслав Прах пише легко, просто. Він красиво описує прості речі, нагадуючи нам про те, що ми багато чого просто перестали помічати. Ми повинні жити, а не існувати. Ми самі створюємо світ навколо нас, і для повного щастя він повинен бути чуттєвим, яскравим, позитивним.

Багатьом відомо, що відносини — це не просто життя разом, це дотики, поцілунки. Важливо ж не просто любити, а відчувати людини, вивчати його, разом прагнути до чогось.

Книга «Кав’ярня» не просто художня література, але і допомогу, що допомагає будувати ідеальні відносини. В’ячеслав Прах як хороший сімейний психолог розповідає про речі, які багатьох хвилюють, а також про любов, яка розбурхує кожне серце.

Книга «Кав’ярня» прекрасна у всіх її значеннях. Її не потрібно критикувати за невеликі недоліки, її навіть не потрібно розуміти, її потрібно просто відчувати і насолоджуватися, відбираючи для себе все те, що допоможе зробити відносини з вашою половинкою ще більш ніжними і прекрасними.

На нашому сайті Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Кав’ярня» В’ячеслав Прах в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати книгу В’ячеслава Праха «Кав’ярня»

 

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *