«Інферно» — Ден Браун

06.03.2018

Назва: Інферно
Автор: Ден Браун
Рік до: 2013
Жанр: Детективна фантастика, Зарубіжна фантастика, Зарубіжні детективи

Про книгу «Інферно» — Дена Брауна

Чергова книга-бестселер Дена Брауна «Інферно» зацікавить вас з перших сторінок. Втім всі твори автора нікого не залишили байдужим, завжди знаходяться в центрі уваги і є бестселерами.

Як і всі попередні історії, книга наповнена таємничістю, містикою, а часом і елементами таких жанрів, як детектив і бойовик. Сюжет закручений так, що читач до останнього рядка не може передбачити розвиток подій, і тим самим викликає ще більший інтерес.

У книзі «Інферно» все загадкове і таємниче, але при цьому Ден Браун настільки майстерно описує архітектуру міст, пам’ятники культури, живопис. Багато цікавого і нового можна дізнатися для себе. Тим більше головні події відбуваються в Італії, а саме в Венеції і Флоренції, і саме ця країна приваблює багатьох своєю незвичайною атмосферою і культурою.

«Інферно» Дена Брауна — художній твір, але засноване на реальних історичних, недавніх, події і факти, але автор це підносить так, що здається, що це актуально і в наші дні.

У книзі піднімається тема поширення страшної чуми і епідемії на нашій планеті. І все відбувається не просто так, а з метою зменшення кількості жителів Землі. Цим намагаються вирішити проблему перенаселення. І саме проти цього страшного злочину бореться головний герой Роберт Ленгдон.

У книзі «Інферно» є погоні, стрілянина, загадки і таємниці, але головне — Ден Браун ставить перед людством глобальні питання і головний з них — це перенаселення планети. Як це питання вирішити, автор розповідає в своїй книзі, пропонуючи вельми неординарні рішення.

Книга «Інферно» повчальна і цікава. Навіть якщо ви жодного разу не були в Італії, після прочитання у вас з’явиться відчуття, що ви все-таки там побували, своїми очима побачили краси цієї країни, відчули її атмосферу.

Книга Дена Брауна ще раз доводить, наскільки прекрасним і цікавим може бути читання. До того ж зачіпаються дуже актуальні проблеми, які нікого не зможуть залишити байдужими. Даний твір сподобається багатьом, а справжні цінителі автора отримають ще одну захоплюючу історію, яка залишить приємний післясмак і змусить задуматися про те, хто ми в цьому світі і як потрібно себе правильно вести.

На нашому сайті про книгах Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Інферно» Ден Браун в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

Скачати книгу Дена Брауна «Інферно»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *