«Гра престолів. Пісня льоду й полум’я.» Джорджа Мартіна.

26.06.2017

Назва: Гра престолів
Автор: Джордж Мартін
Рік: 1996
Жанр: Зарубіжна фентезі

Про книгу «Гра Престолів» Джордж Мартін

Вітаю вас, читачі блогу Books.org.ua Сьогодні вашій увазі пропонується невеликий огляд книги, яка має величезну популярність у читачів різного віку по всьому світу.

Ви також можете завантажити першу частину циклу «Пісня Льоду і Полум’я» внизу статті у форматах rtf, fb2, epub, txt.

«Гра Престолів» — перша частина знаменитого циклу «Пісня Льоду і Полум’я». Це книга про Вестеросі – суворих землях вічного холоду і вічного літа, про криваву боротьбу за престол між королівствами.
Роман «Гра Престолів» — це історія про лордах, що воюють за справедливість, про захисників холодних земель, які охороняють світ від істот потойбічного світу. Це сказання про жорстоке драконі принца, готового на все, щоб повернути трон батька. Це великі битви, поразки і перемоги, це брехня і зради заради влади. Це гра, в якій ставка дуже висока…

«В іграх престолів або перемагають, або гинуть…».

Сюжет «Ігри престолів» дуже простий і зрозумілий. Хоробрі Старкі відстоюють честь своєї землі і честь короля, старого товариша по зброї. Ланністери — багата і стародавня сімейство, які досягли успіху нагромадженням золота, брехнею і силою, будь-яким способом намагається захопити владу над усім королівством. Нащадки могутніх Таргаріенов, владики всього Вестерос, мріють про Залізному троні. Одні намагаються зберегти панування, інші — привласнити собі трон.

Джордж Мартін створив персонажів, яких ви полюбите всім серцем або зненавидить всією душею. Ви дізнаєтеся хороброго і справедливого Неда Старка і його дружину Кейтілін, їх дітей: чарівну мрійливу малу Сансу, сміливого Робба, рішучу, сильну духом Арью, Брана, що мріє стати лицарем, маленького Рікона, а так само мужнього, і такого задумливого Джона Сноу. А як же можна забути розумного і хитрого Тіріона Ланністеров, карлика з пораненою душею. Серсея Баратеонов – його рідна сестра вийшла заміж за нелюба короля. Брат Джеймі Ланністер є повною протилежністю Тіріона , красеня, високого золотоволосого лицаря Королівської гвардії, званого народом Царевбивця. Дейенеріс і Визерис Таргариены – діти великих Таргаріенов, колишніх королів Вестерос, які ховаються від найманих вбивць короля і мріють повернути собі престол батька. Ну і звичайно, Роберт Баратеонов – король всіх Семи королівств, веселий, п’є і хтивий владика.

У книзі «Гра Престолів» будуть захоплюючі битви, зради, любов і навіть магічні істоти. Тут будуть грати діти нарівні з дорослими, тут буде правда і брехня, змови, інтриги. Весь світ Вестероса перевернеться в одну мить, і тоді вже нічого не буде колишнім. Проти Старков почнеться війна, і все сімейство опиниться в різних куточках світу. Чи зможуть Старкі знову бути разом? Чи зможуть вони досягти миру і справедливості?

Джордж Мартін створив свій унікальний світ у творі «Гра Престолів», в якому реальне йде паралельно вигаданим. Тут є містика і магічні істоти. У наступних частинах історії ви зіткнетеся і з магією, і з драконами. Ще одна особливість автора — його герої на перший погляд можуть бути позитивними або негативними, але з часом ти розумієш, наскільки помилявся. У всіх є таємниці, страхи, душевний біль, страждання. Кожен герой настільки яскравий і так не хочеться з ними розставатися.

Світ Мартіна цікавий і гармонічний. Він створив безліч народів, чиї культура, звичаї та сприйняття навколишнього світу різко відрізняються. У будь-який момент, за будь-яким поворотом, можна чекати зради, зради і навіть смерті. «Гра Престолів» — історія, яка змусить вас зануритися в цей світ з головою, примусить читати ще і ще…

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете завантажити безкоштовно без реєстрації книгу «Гра Престолів» Джордж Мартін у форматах fb2, epub, mobi, pdf, rtf, txt для iPad, iPhone, Android і Kindle.

Скачати книгу Джорджа Мартіна «Гра престолів»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *