«Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора» — Віктор Пєлєвін

27.02.2018

Назва: Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора
Автор: Віктор Пєлєвін
Рік до: 2015
Жанр: Сучасна російська література

Про книгу  Віктора Пєлєвіна «Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора»

Віктор Пєлєвін сьогодні один із найпопулярніших і обговорюваних авторів. Його книги чекають з нетерпінням, але також їх дуже багато критикують. Багато хто вважає, що автор вже не той, що він вже списався. Книга «Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора »доводить, що Пєлєвін ще може творити шедеври.

«Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора »- це книга, в якій зібрані різні теми і напрямки. У ній можна знайти і історію, і езотерику, і філософію. І це все знаходиться в такій гармонії, що твором просто зачитуватись, забуваючи про реальний світ.

У книзі «Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора »створений паралельний світ, в якому є все: і любов, і магічні істоти, і зло з добром. Віктор Пєлєвін має одну особливість: він створює щось незвичайне, яке захоплює моментально і ще довго не відпускає.

Історична сюжетна лінія описує історію двохсотлітньої давності. Тут є імператор Павло Перший, і є Алексіс, трохи лінивий і божевільний хлопець, якому доручають виконати одну важливу місію в майбутньому, в світі Іділліум.

Віктор Пєлєвін дуже добре описує почуття, любов. Тільки він передає це настільки по-особливому, вишукано, тонко. До того ж в книзі «Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора» є і гумор, який зрозумілий тільки шанувальникам творчості автора.

Ще одна родзинка Віктора Пєлєвіна, яка дуже добре простежується в книзі «Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора »- це гра слів. Автор придумує абсолютно нові слова, як, наприклад, для титулів, так і надає нові значення слів.

Книга «Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора» унікальна ще й світоглядом Віктора Пєлєвіна. Він ставить під сумнів все, що існує. Точніше, те, що ми вважаємо, ніби воно існує. Зрозуміти це складно, потрібно просто прочитати це творіння, яке не тільки дарує задоволення, але і змінює наші погляди на дуже багато речей.

Книгу «Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора» дуже приємно читати, адже вона настільки багата і багатогранна. Часом її складно зрозуміти, можливо тому її так і критикують, але назвати її нецікавою однозначно не можна.

Віктор Пєлєвін в черговий раз здивував своїм творінням. Книгу «Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора» сподобається багатьом. Її потрібно не тільки читати, а й вникати в глибокий сенс, вміти переключатися від однієї сюжетної лінії до іншої, бути готовим до великої кількості інформації з різних областей.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора »Віктор Пєлєвін в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

Скачати книгу Віктора Пєлєвіна «Доглядач. Книга 1. Орден жовтого прапора»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *