До зустрічі з тобою — Джоджо Мойєс

15.06.2017

Назва: До зустрічі з тобою
Автор: Джоджо Мойес
Рік: 2013
Жанр: Сучасні любовні романи, Зарубіжні любовні романи

Про книгу Джоджо Мойєс «До зустрічі з тобою»

Часом так хочеться чогось неймовірно романтичного у житті, щоб прямо серце захоплювало і на очах від щастя з’являлися сльози. Але, на жаль, у нашому жорстокому світі романтики практично не залишилося, зате в надлишку є сірі будні, проблеми, турботи… загалом, все, що потрібно для «щастя».

Тому і є такі письменники, як Джоджо Мойес і її книга «До зустрічі з тобою». Завдяки такій літературі поринаєш у світлий світ, де завжди все закінчується щасливо, міцно поселивши і в нас віру в прекрасне і щасливе майбутнє.

У книзі Джоджо Мойес «До зустрічі з тобою» розповідається про простій дівчині, у якої життя така ж проста. У неї кожен день схожий на попередній, і швидше за все це повністю влаштовує. У неї нецікава робота в кафе, ні освіти. Вона не хоче більшого, але в підсумку її життя кардинально змінюється.

Є також молодий і успішний чоловік, який дуже багато чого домігся в житті, кожен день був наповнений незабутніми подіями. Але в один момент його життя змінилося. Він тепер прикутий до інвалідного візка.

Волею долі ці двоє виявляються разом: дівчину наймають доглядальницею. Насправді у книзі «До зустрічі з тобою» є багато спірних питань, на які дуже хочеться отримати відповіді. Так, наприклад, чому вибрали саме цю дівчину, адже у неї немає медичної освіти, у неї взагалі освіти немає.

У будь-якому випадку, книга «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойес вийшла неймовірно сильною і життєвою. Є багато людей у світі, які не можуть жити, як звичайні люди, але при цьому вони набагато щасливішими.

Ми часто не цінуємо того, що маємо. Та й як ми можемо? У нас це є кожен день. Головний герой в один момент втратив буквально все і тепер не знає, як жити далі, та й бажання у нього немає.

Книга «До зустрічі з тобою» вчить тому, що треба вірити в краще, цінувати кожну мить, кожну секунду, яку дарує нам життя. Постійно прагнути до більшого, розвиватися.

Джоджо Мойес не просто написала роман про кохання, це щось більше. Це книга про життя, про те, що ми часом не можемо або не хочемо отримати від неї все, не цінуємо ні себе, ні близьких, ні ті радості, що подарувала нам життя. Ми просто існуємо. Так і минає день за днем. Можливо, ми розчаровуємося в чомусь, намагаємося щось міняти, але цього недостатньо. Осяяння приходить лише тоді, коли ми щось втрачаємо або знаходимо людину, яка щось втратив. Ось тоді і починається життя, боротьба за щастя. І тоді весь світ перевертається.

Книга «До зустрічі з тобою» настільки прекрасна, що і викликає усмішку, і сльози, і навіть злість на самих себе. Джоджо Мойес хоч і пише про дуже сумні речі, але читати її роботи одне задоволення. Ця книга потрібна кожному, як хороший психолог, який допоможе почати нове, щасливе життя.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете завантажити безкоштовно без реєстрації книгу Джоджо Мойес «До зустрічі з тобою» в форматах fb2, epub, mobi, pdf, rtf, txt для iPad, iPhone, Android і Kindle.

Скачати книгу безкоштовно Джоджо Мойєс «До зустрічі з тобою»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *