«Діяти як жінка, думати як чоловік» — Стів Харві

02.03.2018

Назва: «Діяти як жінка, думати як чоловік»
Автор: Стів Харві
Рік: 2009
Жанр:  Зарубіжна прикладна і науково-популярна література, Зарубіжна психологія

Про книгу «Діяти як жінка, думати як чоловік» Стів Харві

Кожна жінка мріє про сильного чоловіка, за спиною якого вона буде відчувати себе в безпеці, якого вона буде любити безмірно, а він у відповідь буде носити її на руках. Ідеальне життя.

Але на жаль, часто трапляється так, що навіть сама привабливі і успішні жінки залишаються самотніми і, врешті-решт, зовсім втрачають надію знайти справжнє жіноче щастя у вигляді чоловічого ідеалу. І в цьому винні виключно самі жінки, а не сліпі чоловіки, які не бачать цих прекрасних осіб.

Сучасний світ як би перекинувся. Сьогодні вже нікого не здивуєш тим, якщо пропозиція буде робити жінка, а не чоловік. І такі зміни відбулися в багатьох інших ситуаціях. Жінки ставлять перед собою глобальні цілі і навіть примудряються їх досягати, при цьому змінюється їхня психіка. Тепер їм потрібен не просто сильний чоловік, а вже той, який буде сильніше їх самих, а ця планка вже дуже висока.

Жінкам потрібно в першу чергу бути жінками. «Діяти як жінка, думати як чоловік» Стіва Харві — це особлива книга про чоловічу психологію. Автор розповідає від імені всіх чоловіків, як до них потрібно ставитися, щоб завоювати їх серця. Нерозумно, подумаєте ви? Адже домагатися повинен чоловік жінку.

Тут трохи інше. Як вже було сказано вище, кожна жінка шукає ідеального чоловіка, але ж і кожен чоловік шукає ідеальну жінку. Навіть якщо особа прекрасної половини нашого людства вважає себе такою, це по суті ще нічого не означає. І приходить розчарування і самотня старість.

Хоч і кажуть, що чоловік головний, він вирішує всі питання і проблеми, але його направляє жінка. Це і є головна думка в книзі «Діяти як жінка, думати як чоловік» Стіва Харві. Жінка повинна навчитися правильно ставитися до чоловіків, завойовувати їх і направляти туди, куди їй потрібно.

Стів Харві заявляє, що чоловіки частіше за все шукають собі жінку, яка буде схожа на їхню матір, що опікує і підказує, що і як потрібно робити. Це спірний момент, думаю, до всіх чоловіків його не варто приписувати, однак частка правди в цьому є.

Стів Харві дуже цікаво описує чоловіків. Він розповідає те, про що ми часом забуваємо або не помічаємо. Чоловік завойовує жінку, але жінка повинна підкорити його, а потім правильно направляти. Якщо цього досягти, ви зможете не просто знайти свою половинку, але і створити дуже міцну сім’ю.

Рекомендуємо книгу всім «Діяти як жінка, думати як чоловік» Стіва Харві. Навіть чоловікам. У ній безліч корисної та цікавої інформації про чоловічу психологію, і психології відносин в цілому. Жінки зможуть зрозуміти, що вони роблять не так і як це виправити, а також як ставитися до сильної половини людства, щоб підкорити їх серця, а чоловіки просто дізнаються багато цікавого про себе самих, адже це завжди корисно і цікаво.

На нашому сайті  Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу Стів Харві «Роби як жінка, думай як чоловік» в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати книгу Стіва Харві «Діяти як жінка, думати як чоловік»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *