«Дівчина у потягу» Пола Гоукінз

21.06.2017

Назва: Дівчина у потягу
Автор: Пола Гоукінз
Рік: 2015
Жанр: Сучасні детективи, Зарубіжні детективи

Про книгу Пола Гоукінз «Дівчина у потягу»

Книга Поли Гоукінз «Дівчина у потягу» — це детектив, наповнений таємницями, але при цьому оповідання можна назвати і психологічним трилером. Тут багато персонажів, кожен з яких має свої загадки і гріхи.

Головна героїня Рейчел має дуже важку долю. У неї в житті все пішло під укіс. Вона втратила і чоловіка, і роботу, зате знайшла любов до випивки, чим і тішить себе кожен день, починаючи з самого ранку. У неї є одна забава — їздити в Лондон на електричці, щоб просто там побродити. Тим часом, сусіди думають, що у неї все добре і вона їздить на роботу.

Проїжджаючи на електричці, вона спостерігає за будинком свого колишнього чоловіка, який вже щасливий в новому шлюбі. Але її приваблює і сусідній будинок, де, як вважає Рейчел, живе ідеальна сім’я. Вона навіть придумала імена своїм героям — Джейсон і Джесс. У них не життя, а мрія, яку так хоче наша головна героїня.

Але в один прекрасний момент щось пішло не так. Рейчел побачила, що Джесс цілується з незнайомцем, і в підсумку дівчина зникає, про що пишуть всі газети. При чому Рейчел бачила якесь подія, що сталася на ділянці.

Книга «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз захоплює з перших сторінок навіть не передчуттям того, як події розгортатимуться далі, а спостереженням за персонажами. Рейчел — складна людина, у неї трапилася трагедія в житті і тому вона стала пити. Їй так легше.

Таємниця «ідеальної» сім’ї не менш захоплююча і цікава, до того ж у цю історію втягується абсолютно стороння людина, то є Рейчел. Є й інші персонажі, чоловічі і жіночі, але чоловіки менш яскраві і помітні. Поли Гоукінз швидше за все хотіла показати те, що жінки можуть бути не менш небезпечними і жорстокими, ніж чоловіки. Взагалі, чоловічий образ слабко простежується, але це і є родзинкою книги «Дівчина в поїзді». Вона буде цікава і жінкам, і, тим більше, чоловікам, які зможуть для себе відкрити масу цікавого з жіночого світу.

Ще одна мораль книги «Дівчина у потягу» — це те, що алкогольна залежність ніколи не призведе ні до чого хорошого. Рейчел запивала свої нещастя, але при цьому доставляла багато страждань всім оточуючим. Адже сп’янівши, жінка починала творити речі, про які в підсумку багато хто, на її місці, дуже шкодували б.

Книга «Дівчина в поїзді» Поли Гоукінз — це не просто детективна історія, оповита таємницями, це щось більше. Такою книгою зачитываешься, занурюєшся в неї, переживаєш все разом з героями. Рекомендуємо скачати книгу всім, хто хоче знати, що ж сталося з зниклої дівчиною і зможе головна героїня змінити своє життя на краще.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете завантажити безкоштовно без реєстрації книгу «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз у форматах fb2, epub, mobi, pdf, rtf, txt для iPad, iPhone, Android і Kindle.

Скачати книгу «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *