«Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі

26.06.2017

Назва: Багатий тато, бідний тато
Автор: Роберт Кійосакі
Рік: 2011
Жанр: Особисті фінанси, Про бізнес популярно, Зарубіжна ділова література

Про книгу Роберт Кійосакі «Багатий тато, бідний тато»

«Багатий тато, бідний тато» — це посібник про те, як потрібно вміти заробляти гроші. Автор розповідає, що дітей у школі вчать не тому, як змусити гроші працювати на них, їх вчать рабської праці за виживання. Цьому вчать тільки людей бідних і середнього класу, а всіх, хто багатший – вчать зовсім іншому. Люди просто не знають, за якими законами потрібно жити і працювати для того, щоб гроші пливли вам в руки самостійно. Це книжка, яку повинен прочитати кожен.
Роберт Кійосакі, коли був ще зовсім маленьким, отримав два виховання, одне з яких міг вибрати. Одне повчання було від його власного батька, якого також можна назвати «бідний тато». Його батько був звичайним державним службовцям, тому й виховання, яку він пропонував, зробило б Роберта також звичайною людиною, яка живе на середню зарплату. А ось друге виховання пропонував батько друга Роберта, якого звали Майк, його також можна назвати «багатий тато». Він славився раніше, як найбагатша людина на Гавайських островах. Цей чоловік пропонував йому виховуватися так, щоб в майбутньому стати справді заможною людиною. Купити прикраси з діамантами йому нічого не коштувало.

Звичайно ж, Роберт вирішив ризикнути, і вибрав другий варіант виховання. Тепер він добився фінансового благополуччя, а також ми всі його знаємо, що вже доводить правильність його вибору. Тепер, в сорок сім років, він може трохи відійти від своїх фінансових справ і зайнятися освітньої частиною свого життя.

Якщо слідувати цій книзі, потрібно дотримуватися першої заповіді, яка звучить так: «Якщо хочеш стати багатим і щасливим, не ходи в школу. Тепер для Роберта почався другий період його життя – це його освіту. Він пізнає це мистецтво, як свій новий бізнес. Багато компаній, коли дізналися про цю книгу і про що в ній розповідається, вирішили, що якщо людина дійсно хоче стати багатим, йому треба обов’язково прочитати.

Але у книги «Багатий тато, бідний тато» є і ряд мінусів, як і будь-яка інша. Так як у книзі описуються точні дії, яких потрібно дотримуватися, то люди, прочитавши її, трохи губляться. Так, вони не хочуть працювати на господаря за копійки, так, вони готові змінити своє життя на краще, але в книзі описується, як «зіскочити» з цього і з чого почати нове життя, конкретно з яких саме дій.

Також деякі люди не згодні з тим, що автор так занижує значення освіти, адже людина повинна знати хоч навички читання, письма та розрахунків, тим більше людина має бути розвиненим і мати логічне мислення, щоб стати впливовим. Але в цілому книга Роберта Кийосаки «Багатий тато, бідний тато» виявиться корисною для кожного.

Книга при цьому має безліч дуже корисних порад. Для нашої країни, звичайно, не підійде таке самоосвіта. Ми живемо по суті в іншому світі і за іншими правилами. Однак можна почерпнути для себе деякі моменти про те, як змусити гроші працювати на себе і не залежати від них. Багато хто погодиться, що на роботу ходять виключно для того, щоб заробити гроші, а не для того, щоб реалізувати себе як хорошого фахівця, втілити в життя ідеї і проявити себе в чомусь.

Роберт Кійосакі, як і будь-який інший чоловік, який зміг домогтися багато чого в цьому житті, відрізняється від інших людей. Такі люди мислять по-іншому і, отже, діють теж. Вони звикли ризикувати, не засмучуватися через дрібниці, і вони знають, як заробляти гроші. Саме ці якості так не вистачає кожному з нас. Прочитавши книгу «Багатий тато, бідний тато», вибравши для себе цікаві й корисні моменти, можна відкрити істину, яка допоможе очистити розум від стереотипів, нав’язаних суспільством, і проявити себе.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете завантажити безкоштовно без реєстрації книгу «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі у форматах fb2, epub, mobi, pdf, rtf, txt для iPad, iPhone, Android і Kindle.

Скачати книгу «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі
Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *