«Алхімік» Пауло Коельо

14.06.2017

Назва: Алхімік
Автор: Пауло Коельо
Рік: 1988
Жанр: Зарубіжна класика, Сучасна зарубіжна література

Про книгу Пауло Коельйо «Алхімік»

Мрія — це те, заради чого живе кожна людина. Без мрії ми не зможемо рухатися вперед, нам просто не буде до чого прагнути. Кожна мрія вимагає величезної кількості зусиль і рішень, які і роблять нас особистостями, здатними досягати більшого, щоб у підсумку більше мріяти і робити так, щоб все задумане збувалося.

Пауло Коельйо славиться своїми неймовірними книгами, які нікого не залишають байдужими. Він навіть найбільш неприйнятні для багатьох теми робить вражаюче прекрасними, що просто зачитываешься і не можеш відірватися до останньої сторінки.

Книга «Алхімік» відома практично кожному. Її можна назвати однією з найкращих творів Пауло Коельйо. Саме вона, як ніщо інше, показує, наскільки мрія важлива для людини.

Це історія про людину, який проходить дуже складний життєвий шлях назустріч своїй мрії. Він зустрічає різних людей, змінює місця роботи, потрапляє в погані і хороші ситуації, допомагає людям і вони допомагають йому, але при цьому у нього в душі завжди є одна мрія, до якої він повільно, але впевнено рухається.

Книга «Алхімік» філософська. Вона нагадує нам про те, що ми живемо і як це потрібно робити правильно. Погодьтеся, адже багато хто просто зупинялися на півдорозі і відмовлялися від своїх цілей, просто з-за того, що у них з’явилися сумніви і невпевненість у своїх силах.

Пауло Коельйо створив чарівну історію, кожна фраза з якої – життєві факти, з якими ми зустрічаємося щодня. Книга «Алхімік» описує в якійсь мірі життя кожного з нас, зі своїми успіхами і падіннями, але в підсумку ми приходимо до істини про те, що таке життя і мрії.

Багато хто вважає, що книгу «Алхімік» варто читати лише школярам, адже всі істини надто банальні і прості, і доросла людина це все і так знає. Насправді ж, книга буде чудовим учителем для підлітків, яка розповість про те, як влаштований світ і що у всьому потрібно довго і наполегливо вчитися, працювати не покладаючи рук, і тільки в цьому випадку можна багато чого зрозуміти про себе і про мрії, і в підсумку домогтися того, чого так пристрасно бажаєш.

Пауло Коельйо написав величезну кількість прекрасних книг, але саме твір «Алхімік» стало самим знаменитим завдяки своїй мудрій філософією і життєвим досвідом. Рекомендуємо книгу всім, хто хоче зрозуміти, що таке мрії і як влаштований цей світ. Ви отримаєте масу задоволення від прочитання цієї дивовижної історії, і багато почерпнете для себе, станете мудрішими, і змініть своє ставлення до багатьох речей.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете завантажити безкоштовно без реєстрації книгу Пауло Коельйо «Алхімік» в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle.

Скачати безкоштовно книгу Пауло Коельйо «Алхімік»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *