50 відтінків сірого — Еріка Леонард Джеймс

15.06.2017

Назва: П’ятдесят відтінків сірого
Автор: Еріка Леонард
Рік: 2012
Жанр: Еротична література, Зарубіжні любовні романи, Сучасна зарубіжна література

Про книгу Еріка Леонард «50 відтінків сірого»
Ну от ми і добралися до «50 відтінків сірого» — такого популярного нині еротичного чтива, яким підірвала весь світ Еріка Леонард.

Ви можете подивитися порядок книг серії і викачати першу частину «50 відтінків сірого» в форматах fb2, rtf, epub, txt внизу сторінки.

Книгу «П’ятдесят відтінків сірого» (англ. «Fifty Shades of Grey»), яку написала британська письменниця Е. Л. Джеймс, вийшла у світ в 2011 році. Роман отримав багато відгуків, як позитивних, так і негативних. Еротичний зміст книги привернуло читачок різних віків і соціальних верств. Головними шанувальниками книги стали дівчата-підлітки, студентки, жінки не набагато старше 30 років. Видання The Huffington Post зазначило, що популярність книги Еріки Леонард (справжнє ім’я Еріка Мітчелл) продовжує традицію успішності романів, які розповідають про дівчат, їх невинності, любовних експериментах. Новим у цій книзі стало прояв жінкою своєї власної волі бути пасивною стороною в секс і відносинах взагалі. У книзі висвітлюється, як стверджують психологи, тема жіночої психосексуальности, тобто підкоряється ролі жінки у відносинах. Критиками книга була, в основному, описана негативно, але з продажу вона побила всі рекорди за чтивом такого роду. Більшість екземплярів було продано онлайн, що може пояснюватися сором’язливістю читачок купувати подібну літературу відкрито. Завдяки величезній популярності книги в 2012 році Е. Л. Джеймс переможницею увійшла в список «100 найвпливовіших людей світу» за версією популярного журналу Time. порядок книг відомий Еротичний роман «П’ятдесят відтінків сірого» розповідає про стосунки підприємця Крістіана Грея і студентки Анастейшен Стіл. На прохання подруги Анастейша бере інтерв’ю у досить молодого мільярдера. Інтерв’ю виходить не зовсім вдале, але їхня зустріч повторюється знову. Крістіан випадково заходить в магазин, де працює дівчина і скоює дивні покупки. Анастейша дізнається про деяких таємних захоплення багатія, в сексуальному плані, і починає йому підігравати. Жінка відіграє в цих відносинах роль підкоряється, але з доброї волі. Популярність цієї книги показала, що феміністичні настрої серед жінок дуже здали свої позиції. У книзі міститься багато відвертих сцен, любовної лірики.

Порядок книг Еріки Леонард:

«50 відтінків сірого» — 2011 рік, 2012 – російський переклад;
«50 відтінків темніше» — 2012 рік;
«50 відтінків свободи» — 2012 рік.

На нашому сайті про книги Books.org.ua ви можете завантажити безкоштовно без реєстрації книгу Еріка Леонард Джеймс «50 відтінків сірого» в форматах fb2, epub, mobi, pdf, rtf, txt для iPad, iPhone, Android і Kindle.

Скачати безкоштовно книгу Е. Л. Джеймс «50 відтінків сірого»
Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *