«11 хвилин» — Пауло Коельо

06.03.2018

Назва: 11 хвилин
Автор: Пауло Коельо
Рік: 2003
Жанр: Зарубіжна класика, Сучасна зарубіжна література

Про книгу «11 хвилин»  Пауло Коельо

«11 хвилин» — одна з найпопулярніших книг Пауло Коельо, і, як на мене, одна з найбільш неоднозначних. Її можна розуміти по-різному: як посібник з пошуку себе і любові, або як розповідь про життя однієї з багатьох занепалих жінок.

Пауло Коельо дуже добре розуміє жінок, адже неможливо так тонко описувати те, про що думає слабка половина людства. Прочитавши книгу, кожна зможе знайти щось своє, дізнатися в поведінці Марії себе. Звичайно, мало хто зможе в цьому зізнатися.

Не варто сприймати книгу буквально, адже все образно. Марія закохалася вперше ще зовсім маленькою, але розгубилася, як часто буває у дітей, і не підтримала розмову з хлопчиком, який підійшов до неї. Таке просте подія, в якому немає нічого незвичайного, в результаті вплинуло на всю її подальшу долю.

У всіх книгах про любов секс описується як щось неземне, інтимне, піднесене. Тут же все дуже приземлено і просто. У ньому немає нічого особливого. Всього лише 11 хвилин, навколо яких занадто багато роздмухують важливості.

Марія багато разів обпікалася, і в підсумку, як і у багатьох жінок, у неї виявилося розбите серце, яке вона замкнула на всі замки. Однак завдяки своїй цілеспрямованості і бажання зробити своє життя яскравим і насиченим, вона відправляється шукати своє щастя, але знаходить куди більш важливі речі, які допомагають повернути саму себе.

Марія — яскрава, ефектна жінка, з вірою в світле майбутнє, де у неї є люблячий чоловік, великий будинок, а вона може собі ні в чому не відмовляти. Однак чоловіки — складні створення: одним потрібна мати, іншим — фатальна жінка, третім — наївна дівчинка. Завдяки їй вони доводять собі, що вони чоловіки. І все.

Художник досить неоднозначна особистість. Він так само, як і Марія, страждає від самотності. У нього свої проблеми, але він відрізняється від типових чоловіків.

В результаті дві самотні душі зустрічаються, щоб допомогти один одному. Допомогти знайти себе в цьому світі, знайти любов і душевну рівновагу.

Повторюся, книгу не можна сприймати буквально, адже вона може викликати негативні емоції. Погляньте глибше в душу Марії, і ви зрозумієте, наскільки вона багата і прекрасна, скільки світла в її очах.

Людина живе, поки у нього є мрії, як у Марії — знайти свою любов і побудувати будинок для батьків. Вона до цього прагнути, а по шляху розбирається в собі, дізнається людей, розставляє пріоритети. Тільки так йдуть до мети по-справжньому сильні особистості, сміливо справляючись з труднощами і перепонами.

Рекомендую книгу Пауло Коельо «11 хвилин» всім, хто шукає кохання. Вона допоможе зрозуміти, що кожен з нас багатий і унікальний з самого народження. Книга сильна, емоційна і прекрасна, як і її головна героїня.

На нашому сайті Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно або читати онлайн книгу «11 хвилин» Пауло Коельо в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

Скачати книгу Пауло Коельо «11 хвилин»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *