«Їсти, молитися, кохати» — Ґілберт Елізабет

01.03.2018

Назва: Їсти, молитися, кохати
Автор: Елізабет Гілберт
Рік: 2006
Жанр: Сучасні любовні романи, Зарубіжні любовні романи, Сучасна зарубіжна література

  Про книгу  «Їсти, молитися, кохати» — Елізабет Гілберт

Кожен день з нами трапляються якісь неприємності, дрібниці, про які ми можемо тут же забути. Іноді трапляються великі, як втрата роботи або коханої людини. Багато і з цим справляються легко, ставляться до цього як до чогось тимчасового, і забувають, знаходять нові захоплення і заняття, закохуються, продовжують жити колишнім життям. Але є ті, хто ламається. А, як відомо багатьом, депресія — це темне почуття, при якому жити просто неможливо. Настає вічна ніч і людина починає просто існувати.

Книга Елізабет Гілберт «Їсти, молитися, кохати» — це не просто історія про життя однієї жінки. Це скоріше зцілювальний твір. У ній все правда, і її можуть зрозуміти лише ті, хто побував на місці головної героїні.

Звичайно, навіть в одній і тій же ситуації різні люди відходять кожен по-своєму, вони по-різному будуть мислити, знаходити свої виходи з труднощів. У книзі «Їсти, молитися, кохати» розповідається про жінку, яка пережила розлучення, у неї є все, про що може тільки мріяти жінка у віці тридцяти років, але при цьому у неї немає душевного спокою, рівноваги, гармонії з самою собою.

Для того, щоб забути людину, іноді досить позбутися речей, які про неї нагадують, менше бувати в місцях, де ви були разом. Але ж стільки приємних спогадів, і так важко просто взяти і позбутися від минулого. Головна героїня книги «Їсти, молитися, кохати» ламає себе, позбавляється від усього, що у неї є, адже це все не приносить їй щастя.

Після цього настає наступний період — порожнеча всередині. Після позбавлення від всього старого, навіть болю не залишається. Усередині справжнісінька порожнеча, без думок, емоцій, почуттів. Тут потрібно обережно заповнювати її чимось хорошим, але робити це необхідно поступово, ретельно підбираючи новий «матеріал». Саме це і робить головна героїня твору Елізабет Гілберт.

Після цього можна починати робити з себе нову людину, позбавляючись від шкідливих звичок, від усього, що не приносить радості, міняти життя, подорожувати, знайомитися з тими, хто цікавий.

Книга «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Гілберт розповідає про складне життя жінки, яка кинула все і вирушила подорожувати по світу. Книга, неначе розбита на частини, кожна з яких описує життя героїні в тій чи іншій країні. Кожна країна — це новий етап життя, який і змінює жінку.

Елізабет Гілберт зробила свою книгу ще прекраснішою за рахунок описів країн, їх традицій, атмосфери. У кожній з них головна героїня взяла щось для себе, знайшла свою нову частинку, стала душевно багатшимою і прекраснішою.

Книга «Їсти, молитися, кохати» розрахована на дуже широку аудиторію. Її потрібно не просто читати, важливо відчувати. Якщо ви переживаєте якусь неприємну подію в житті, розставання з коханою людиною, ця книга вам допоможе зрозуміти те, хто ви є, як потрібно ставитися до тих чи інших речей, як вилікуватися від болю і знайти своє «я» — нове і прекрасне .

Елізабет Гілберт своїм твором допоможе вам знайти гармонію зі світом і з самим собою. Звичайно, багато чого, описане в книзі, деякі читачі не можуть собі дозволити, просто через те, що у них є обов’язки, люди, які потребують їх підтримки та уваги. Але тут маса інших моментів, які допоможуть вам вдихнути свіжий ковток повітря, здатний кардинально змінити все життя.

На нашому сайті  Books.org.ua ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Гілберт в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання.

 Скачати книгу Елізабет Гілберт «Їсти, молитися, кохати»

 

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *